Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » ÚRISTEN ILYEN NEM LÉTEZIK!...

ÚRISTEN ILYEN NEM LÉTEZIK! Hisztek az égi jelekben? Ezt imádni fogjátok akkor. Én nem hiszek de ezek után átgondolom.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 4 hónapja szakítottunk a bnőmmel 3,5 év után, és ez engem eléggé padlóhoz csapott. Sok hülyeséget csináltam. Többek közt láncdohányos lettem, pedig előtte józanul nem tudtam elszívni egy cigit. A lényeg az, hogy sokat vergődtünk azóta. Pár napja úgy volt, hogy lehet, hogy megint összejövünk, de aztán mégsem történt meg. De azóta nagyon sokat ír és szenved. Nagyon nagyon bonyolult a helyzet. De nem ez a lényeg.

Amikor úgy volt, h lehet összejövünk, úgy döntöttem, erőt veszek magamon, és abbahagyom a dohányzást (akármennyire elmulasztja ha remegek meg ha szarul vagyok). Úgy terveztem, hogyha összejövünk, elszívok egy utolsó cigit. Meg is hagytam a dobozban. Aztán, mint említettem, nem történt meg a dolog. Most az előbb úgy döntöttem, hogy minden kapcsolatot lezárok vele. Mindenhol letiltom, minden képét eltüntetem, hogy ne is lássam. Elrakok mindent jó mélyen egy dobozba, ami vele kapcsolatos. És akkor úgy döntöttem, hogy így is úgy is felhagyok a dohányzással. Ezzel az utolsó szál cigivel kifújok magamból mindent, és elengedem. De! Kivettem a dobozból, de mivel még matattam itt az asztalomon, a beraktam a számba, így hosszában, szal értitek:) És amikor a kezembe akartam venni, hogy meggyújtom, odaragadt a számhoz. Elég rég érte folyadék a számat, és kiszáradt, vagy nemtom mit csinált:D Nem is lényeg, hogy fizikailag mi történt, a lényeg, hogy kiszakadt a cigi!!!!! Még sose történt ilyen. Pedig tényleg nagyon sokat szívtam, napi 1 dobozzal simán. Még többet is. És kajak kiszakadt!!! El sem akartam hinni. A Marlboro felirat fölött, úgy, hogy nem tudom meggyújtani. Még egy slukkot sem. Nem tudtam elszívni a cigit, amivel úgy döntöttem, hogy végleg elengedem magamban őt... Csak én látom ezt nagyon durvának? Én nem hiszek az ilyenekben, de ezt nagyon nem tudom most hova rakni. Ne adjam fel? Vagy ez mit jelenthet?


2011. szept. 2. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Asszem értem, miért mentetek szét a barátnőddel.
2011. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát le kell hogy lombozzalak, de ez nem jelent semmit... kiszakadt?na és, ezzel még nem üzen senki semmit..ja és az egy jó ötlet hogy abbahagyod a dohányzást!
2011. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát, túl sokat csajoztam mellette...:P mindig én voltam a materiális felfogású ő meg hitt mindenféle ezoterikus fasságban. jól le is oltottam mindig...
2011. szept. 2. 00:18
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal.
2011. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
te akkora egy f@sz vagy!!!Tök lelkesen kezdtem el olvasni az írásodat és most jól felb@asztam magam miatta!Még,hogy égi jel... Remélem soha nem jön össze veled újra az a szerencsétlen lány!
2011. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
az elején azt hittem, hogy valami hú de nagy dolog történt....
2011. szept. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát még hogy meglepődtél volna, ha véletlenül a füstszűrőt gyújtod meg. Bele se merek gondolni :DDD
2011. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

vizsgáltasd ki magad

de tényleg

2011. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
úgy tűnik digóba került a gyógyszerészed.
2011. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úristen hát ilyen tényleg nem létezik!!!! Ez nagyon durva!!!! Hogy valaki ennyire hülye legyen, ilyen tényleg nincs..
2011. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!