Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » ÚRISTEN ILYEN NEM LÉTEZIK!...

ÚRISTEN ILYEN NEM LÉTEZIK! Hisztek az égi jelekben? Ezt imádni fogjátok akkor. Én nem hiszek de ezek után átgondolom.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 4 hónapja szakítottunk a bnőmmel 3,5 év után, és ez engem eléggé padlóhoz csapott. Sok hülyeséget csináltam. Többek közt láncdohányos lettem, pedig előtte józanul nem tudtam elszívni egy cigit. A lényeg az, hogy sokat vergődtünk azóta. Pár napja úgy volt, hogy lehet, hogy megint összejövünk, de aztán mégsem történt meg. De azóta nagyon sokat ír és szenved. Nagyon nagyon bonyolult a helyzet. De nem ez a lényeg.

Amikor úgy volt, h lehet összejövünk, úgy döntöttem, erőt veszek magamon, és abbahagyom a dohányzást (akármennyire elmulasztja ha remegek meg ha szarul vagyok). Úgy terveztem, hogyha összejövünk, elszívok egy utolsó cigit. Meg is hagytam a dobozban. Aztán, mint említettem, nem történt meg a dolog. Most az előbb úgy döntöttem, hogy minden kapcsolatot lezárok vele. Mindenhol letiltom, minden képét eltüntetem, hogy ne is lássam. Elrakok mindent jó mélyen egy dobozba, ami vele kapcsolatos. És akkor úgy döntöttem, hogy így is úgy is felhagyok a dohányzással. Ezzel az utolsó szál cigivel kifújok magamból mindent, és elengedem. De! Kivettem a dobozból, de mivel még matattam itt az asztalomon, a beraktam a számba, így hosszában, szal értitek:) És amikor a kezembe akartam venni, hogy meggyújtom, odaragadt a számhoz. Elég rég érte folyadék a számat, és kiszáradt, vagy nemtom mit csinált:D Nem is lényeg, hogy fizikailag mi történt, a lényeg, hogy kiszakadt a cigi!!!!! Még sose történt ilyen. Pedig tényleg nagyon sokat szívtam, napi 1 dobozzal simán. Még többet is. És kajak kiszakadt!!! El sem akartam hinni. A Marlboro felirat fölött, úgy, hogy nem tudom meggyújtani. Még egy slukkot sem. Nem tudtam elszívni a cigit, amivel úgy döntöttem, hogy végleg elengedem magamban őt... Csak én látom ezt nagyon durvának? Én nem hiszek az ilyenekben, de ezt nagyon nem tudom most hova rakni. Ne adjam fel? Vagy ez mit jelenthet?


2011. szept. 2. 00:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Először hinne valamiben ti meg jól letorkoljátok. Szép. De a többi ezoterikus "hívő" azért mind elvárja, hogy az összes jelentéktelen álmában valaki magyarázatot találjon a problémáira.

Kérdező: Szerintem az a helyzet, hogy annyira szerettél volna kibékülni a barátnőddel, hogy egy rakás tehénszarban is most találnál égi jelet. Higgadj le, gondold át a dolgot, hogy mit szeretnél és mérlegeld józan ésszel, mennyi esélyed lehet. Minden esetre jó ha letetted a cigit, az úgysem megoldás.

2011. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Egy regényt írsz ilyen f@szságra.

Ha ki van száradva a szád és sokáig szádban tartod,akkor legközelebb a bőrt tépi le a szádról teee!

Próbáld ki és ne feledd én megjósoltam ezt huuuuu.

2011. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem tudom hova tenni. Inkabb iszom egy pohar tejet.
2011. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azt a durva életbe! Olvasom itt a sztorit, remegve várva, hogy na most aztán valami nagyon meggyőző dolog lesz a végkifejlet, erre tessék... Még a szavam is elakadt. Legalább beszélt volna hozzád az a szerencsétlen cigi.

Mondd, hogy csak vicceltél, kérlek!

2011. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12:20

én is iszonyat kiváncsi voltam a végére:)

2011. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem nagy szám.
2011. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a kiszakadt a cigi azt jelenti, hogy ne szívd el, mert eldöntötted, hogy többet nem gyújtasz rá. mindenhez lehet jelentést társítani, még ehhez is.
2011. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy 1 sznob f@asz vagy, aki nem szerette a barátnőjét. Szerelmes voltál a Marbiba, azt a szálat akkor is el akartad szívni, ha összejöttök, de egy sérülés után egyből kidobtad azt is.
2016. jún. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!