Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Úristen! Úristen! Talán...

Úristen! Úristen! Talán valami csodabogár vagyok!? --->

Figyelt kérdés

Tegnap otthon voltam, neteztem, és véletlenül eltüntettem a Menüsort, a Böngésző eszköztárt, és a Könyvjelző eszköztárt. Nem tudtam visszaállítani, és nagyon sírtam, mert nem az enyém a gép. Azt álmodtam, hogy megnyomtam a Ctrl vagy a Alt billentyűt (már nem tom melyik pontosan) és visszajött a Böngésző eszköztár,a Könyvjelző eszköztár, meg a menüsor. Na mondom megnézem, hátha ha azt megnyomom, visszaáll. Megnyomtam, és kijött mindegyik. Nagyon megijedtem. Talán tényleg valami selejt, jósló csodabogár vagyok??? Még szinte most sem fogtam fel, hogy ez történt velem!!!!!!

9/l


2010. nov. 19. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egy csodabogár vagy, hogy 9 éves kislány létedre ennyire értesz a számtekhez, hogy könyvjelző eszköztár, meg menüsor, meg ilyesmi :) Persze a kérdés csak kitaláció, ezt mindenki tudja :))))) Mint elég sok más itt, ebben a kategóriában... Sajnos...
2010. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem kitaláció! Higgyetek nekem! Én annyira megijedtem!!! Nem hazudok! Egyébként meg a bal klikkel rákattintasz oda, akkor kiírja h menüsör, meg ilyenek...

Kérlek írjatok! :'(

2010. nov. 19. 10:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos infóórán tanultad még anno és most beugrott álmodban.
2010. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BlackSword ***** válasza:
Mert ezek levehetőek, és visszaállíthatóak... Akkor bal klikk felülre, és kattints rá a menüsorra... Kapásból meg is fog jelenni...
2010. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De hát nem értitek? Azt álmodtam, hogy megnyomtam az alt nevű gombot, és minden visszaállt!!!


A valóságban is ugyanezt kipróbáltam, és visszajött minden!!! Ez nem fura egy kicsit?

És nem hazudok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 19. 11:04
 6/15 anonim ***** válasza:
nem, és sztem nem is kéne ezen annyit rágodnod inkább tanulj,minthogy ilyen hülyeségeket írogas o_O -.-""
2010. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol hallottad, csak nem figyelted, viszont az agyadban azért, tudat alatt elraktározódott az infó és most, hogy szükséged volt rá, lehet, hogy pont az idegesség hatására, álmodban visszajött.
2010. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez tök jó :)

Anyukám is egyszer nem találta meg a kedvenc karkötőjét, aztán azt álmodta h eggyel alatta lévő dobozba tette. megnézte, és ottvolt :D ha akarsz úgy beszélni h nem zavarnak közbe a bunkók, akik ennyire tanulatlanok és baromságokat írnak akk írj nyugodtan e-mailt :)

12/L

2010. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszcsi, de nem lehet üzit küldeni neked :S :(
2010. nov. 19. 18:38
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
nem xercsizem az ilyen h.ülyeségeidet...
2010. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!