Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nézem meg mindíg kénysze...

Miért nézem meg mindíg kényszeresena pulzusomat? és miért volt az hogy 1x mindíg arra ébredtem hogy nem vettem levegőt? Mármint hogy arra ébredtem hogy "úristen nem kapok levegőt"

Figyelt kérdés
miért van az hogy kaptam egy tükröt és vhogy úgy érzem mintha lenne "benen" valaki és figyelne este pl rá se merek nézni..? és miért érzem úgy mintha lenne előttem vagy épp mögötttem valaki? pls multkor úgy éreztem mintha valaki bámulna...?! és halottam hogy a macskák látjáka szellemeket és kb féléve ara ébredtem hoyg a cicám csak bámulja az előttem lévő ajtót? de sötét volt nem volt ott senki mármint hoyg a családból semi bogár meg semmi.. cask bámult bele a sötétbe ezmi lehetett??
2010. jún. 29. 20:35
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért (:
2010. jún. 29. 20:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Hajaj... na kezdjük.


1. Én is ébredtem már arra, hogy nem kapok hirtelen levegőt, sőt még sokan mások. Egyszerű emberi reakció.


2. A pulzusnézegetés valóban kényszeres. Hasonló a körömrágáshoz és ilyesmikhez.


3. A filmek,története tudat alatt igenis megmaradnak. Lehet, hogy van benned némi félelem a tükrökkel kapcsolatban. És Régen néha én sem mertem ránézni, mert mi van, ha valaki visszanéz? Vannak, akik nem mernek sötétben aludni, akik nem merik nyitva hagyni az ablakot, az ajtót, ilyesmi. Ez is csak olyan, minta te tükör miatti félelmed.

Amikor valaki fél a sötétben, mindig úgy érzi, mintha lenne ott valaki. Pszichés behatás.

Mindenki szokta azt érezni, hogy valaki bámulja, hidd el.


4. Szerintem a macskád csak az ajtót nézte. Vagy mindig nyitva van a szeme? Ilyen alapon egész nap szellemeket bámul...


Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ebben nincs semmi természetfeletti. Te szeretnéd egy kicsit különlegesnek érezni magad valami misztikus helyzetben - igen,mindjárt visszaválaszolod majd, hogy nem, erről szó sincs, pedig igen - ezért a kis semmiségekbe is belemagyarázod a képzeleted által kreált meséket.

Nem mondom, hogy én nem hiszek a szellemekben, tehát nem szkeptikusként álltam hozzá a kérdésedhez, de ki kell ábrándítsalak.: ezek véletlen, semmi dolgok, amiket te nagyítasz fel.

2010. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszia választ (:

igazad van lehet hogy már csak én képzelem be és akarom látni ezeket a dolgokat :D de akkor is zavar :/

2010. jún. 29. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

H_lye vagy, oszt kész, fiam! Kényszercselekvő és neurotikus. El kéne menned egy pszichiáterhez. Nem szégyen, sokan járnak oda.


A macska sokkal jobban lát az embernél a sötétben – ha nem tudnád. Szerinted nem volt ott semmi, a nagy vak magyar éccakába', de engedtessék már meg egy éjjeli ragadozónak, hogy olyan apróságokra is felfigyeljen, amit te száz év alatt sem vennél észre.

2010. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jolvanmár :@ h.ülye -.-"
2010. jún. 29. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Rászokás a pulzus nézegetés. Próbálj meg leszokni róla. A cica pedig valóban piszok jól lát éjjel a sötétben.
2010. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!