Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol lakik az Úristen?

Hol lakik az Úristen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 02:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

A volt kiképzőmet kellene megkérdezni, mert az volt a szava járása: "Majd én megmutatom maguknak, hogy hol lakik az úristen!"


De sajnos azt se tudom él-e még!


:D

2010. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
hát most nem írnám le hogy hol lakom mert akkor mindenki ide járkálna
2010. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

Gondoltal mar arra, hogy esetleg onmagadban keresd?

Sose keresd a kivulallo Jo Istent, mert nehez lesz megtalalni, s elis tevedhetsz kozben.

Magadban keresd! A tudatmaggal rendelkezel, s mar csak fejlesztened kell, tehat indulj el, es keress es kozben a tudatod is bovulni fog, tehat fejlodni fogsz lelek teren.

2010. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Hát szerintem ha minden bokor mögöt és kavics mögöt meg nézed akkor biztos meg találod :)
2010. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
Önmagunkban? Az Úristen egy bélféreg?! :S egy világ omlott össze bennem
2010. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
27%
ha jól tudom a Golybás Irén 37-ben, vagy a Mocskos Ferenc 33-ba?
2010. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
nevetseges hogy onmagunkba keresgeljuk. nem tudom hol lakik de jo lenne megtalalni,igy ker/dez/nek tole egy ket dolgot...
2010. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

Előbb szerintem azt kellene tisztázni, hogy mi is Isten valójában...utána jöhet a válasz. amikor kiderítettük, akkor rájövünk, hogy Isten nem egy fizikai testtel rendelkező valami, és nem is egy különálló entitás a világegyetemtől. Tulajdonképpen egy mindent felölelő intelligenciával rendelkező Tudat, test nélkül...így a lakó helye a "mindenben" van, hiszen Ő maga az. Azt sem árt tudni, hogy az ember is valójában "csak" a tudat...és a fizikumára azért van szükség, hogy tudomást szerezhessen a világról, hogy tapasztalhasson és nemesedhessen. Ha tehát az Isten és az ember is tudat...akkor biza úgy néz ki a dolog, hogy az ember igazi tudata Isten maga, vagyis tényleg saját elméden belül kell keresgélj, de nem a fizikumodon belül. :)


egyébként vannak segítségek ezzel kapcsolatban, vagyis azzal, hogy válaszra lelj e kérdésed kapcsán...ha kell én is tudok adni valamit, ha őszinte az érdeklődésed.


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%
a hittantanárunk azt mondja,hogy ő mindenhol ott van
2010. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Mármint Isten van midnenhol
2010. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!