Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton arrol,...

Miért álmodom folyton arrol, hogy a barátommal szeretkezem? ( mellesleg szűz vagyok és barátom 150km-re lakik tőlem vagyis hiányzik)

Figyelt kérdés

A múlt éjjel az álmodtam,hogy végre eljutunk a barátommal addig,hogy lefeküdjünk.és ez mind jó meg az álomban is minden tökéletes volt,de egyszer csak megunta és már nem akarta velem és onnan minden rosszra fordúlt,vagyis többet veszekedtünk......a veszekedés után elment a kedvünk egymástól meg ilyenek:(( az este pedig már azt álmodtam,hogy elmentünk az erdőbe gombázni és mikor meguntuk a gombázas egy barna kockaás pléden feküdtem le vele viszont ez után nem veszekedtünk,hanem kézenfogva mentünk haza

(a veszekedés nem ordibálásból áll hanem dúrvább beszédbol)


2010. szept. 27. 15:26
 1/6 Shanokk ***** válasza:
Hány éves is vagy? Ez valószínűleg azért van amúgy, mert a barátod sokat emlegeti a dolgot, vagy te szeretnéd már tudatalatt a dolgot. A lényeg, hogy valamiért mostanában többet öszpontosítasz a sex témára és ezért jön ez vissza álmodban ilyen formában.
2010. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy azok az erotikus álmok, melyeket valós személlyel élünk meg, azok valamilyen elégedetlenségünkre utalnak. Nem feltétlen szexuális kielégítetlenségre.
2010. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez jó, én meg azt álmodtam, hogy eltűnt a szomszéd háza és a távolban egy hegy keletkezett de nagyon nagy tele fákkal!

Reggel mikor kimentem az ajtón, a hegyből füst kezdett el szivárogni aztán szélvihar lett és vmi hatalmas robajjal kitört belőle a vulkán, de úgy hogy a hegy egyik fele lerobbant, és az összes fa az erdőből a kertbe hullott, meg az udvarra, én meg ásítottam egy nagyot és megállapítottam, hogy Na, legalább már van télre tüzifa, aztán bementem és felébredtem!


Na ez mitől lehetett!!

2010. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A helyedben én becsuknám az ablakot éjszakára. :)
2010. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hello !


Valószínűleg félsz attól, hogy elégedett lesz-e veled a barátod a szeretkezés után. Mivel nincs tapasztalatod így nem tudsz majd olyan nyújtani, mint aki évek óta teszi mindezt. De nem kell elkeseredni, mivel ez teljesen normális dolog és ha a barátod emiatt esetleg megharagudna rád, akkor nem is volt értelme a dolognak, ne tekintsd a szüzességet nyűgnek, hanem fontos dolognak, tekintsd úgy, hogy a fiú aki "elveszi" legyen megtisztelve.

Egy idő után majd biztosan össze fogtok szokni, felfedezitek egymást stb.

Amúgy szerintem nem okos ötlet egy távkapcsolatba ölni az idődet, válassz inkább közelebbi fiút, mert nem nagyon fogtok találkozni és beszélgetni max msnen, az meg tré, meg ha esetleg szeretnél hétköznap is kufircolni akkor meg vagy lőve XD

Jah és ha nem ütöd ki magad, akkor a lányoknak emlékezetes szokott lenni az első szeretkezés, szóval ne valami ótvar helyen, hanem tiszta nyugodt környezetben tegyétek, esetleg egy kis romantika...


Pisz Pisz

Resp. Jesse

2010. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágyálom.Keverve némi aggódással a kapcsolat miatt.Ennél természetesebb álmod nem is lehetne.
2010. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!