Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az állom,1het...

Mit jelenthet ez az állom,1hete meghalt nagymamámmal? Többi lenn

Figyelt kérdés

32hetes terhes vagyok, múlthéten meghalt a nagymamám, aki nagyon közel állt hozzám, halálát követő 2,napon vele álmodtam.Álmomban mondta hogy ő nagyon szeretné megismerni a dédunokáját, csak addig nem biztos hogy kibírja.

Álmomban kibírta, megmutattam neki a picit, és meghalt, de addig is csak szenvedett.

Ezzel ő akart üzenni?


2010. nov. 17. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.Amikor megszületik a pici biztosan érezni fogod a nagyid közelségét, ha csak egy pillanatra is.Legyetek nagyon boldogok!
2010. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig nem hittem semmi hasonló dologban, aztán egyik nap ültem a konyhában, és erős gyöngyvirág illatot éreztem, úgy fél percig, de erősen.

És mikor meghalt beraktuk neki a gyöngyvirág illatú parfümöt amit névnapjára vettünk, és emlékszem hogy mikor ment valahová mindig befújta magát de nagyon erősen...

Köszönöm

2010. nov. 17. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elgondolkodtató. Biztos vagyok benne, hogy nagymama együtt volt veled álmodban és valóban üzent neked. Az erős illat is üzenet, jelenléte ott volt melletted.
2010. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!