Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelent valamit az almom?Azzal...

Tade kérdése:

Jelent valamit az almom?Azzal kezdodott, hogy a halott nagymamammal almodtam, aki meg kiskoromban meghalt..

Figyelt kérdés
. Azt almodtam, hogy az agyamon ult, es kerdezte, hogy mi ujsag anyukammal, (marmint a lanyaval), hogy hol dolgozik stb, hogy mennyire megnottunk, hogy mennyire sajnalja, hogy nem lehetett melettunk, hogy el kellett mennie, hogy bocsassunk meg neki. En elmeseltem neki mindent, es mondtam, hogy nem haragszunk ra. Azota nem almodtam a nagyamamammal. Ezutan meghalt az egyik tanarom. Ugyanugy azt almodtam, hogy a suliban vagyok es csak en latom ot. Odajott hozzam es megkerdezte, hogy mi ujsag a suliban az o halala utan. Megkerdezte kit kaptunk uj tanarnak, es, hogy elegedettek vagyunk-e. Oneki is elemseltem, hogy igen, de nagyon hianyzik mint tanar. Azota nem almodtam a tanarommal. Ezutan meghalt legjobb baratnom apukaja. A tortenet ugyanaz. Az almomban az utcan talalkoztam vele es mondta, hogy mennyire hianyzik neki a felesege es lanya, kerdezte hogy jol vannak-e, hogy mi ujsag veluk. Neki is mindent elmeseltem. Azota ovele se almodtam. De mindig olyan jo erzessel keltem fel, hogy segithettem valakinek, sosem toltottek el felelemmel ezek a dolgok. SZerintetek miert pont en? Veletek is mar tortentek ilyenek?
2009. jan. 11. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát...Nekem már sokszor volt olyan hogy megálmodtam egy napot hogy mi lesz.Van mikor bevált van mikor csak egy kicsit és van mikor egyszerűen csak de ja vum volt xD

És eddig sose álmodtam azt hogy valakim meghalt.És eddig nem is halt meg :D Hála .:)

Üdw.Sziszu

2009. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a szellemek vagyis a hallottak segitenek annak akinek tudnak vagyis hisznek bennuk!A legegyszerubb modja, hogy kommunikájanak velunk, ha belépnek az álmunkba! Mamamnak meghalt a kislánya 3évesen, nem tudta elengedni és sokat sirt miatta. EGyszer azt almodta, hogy két kis galamb ul a kut kaváján az egyik elrepul a másik csak csapkodja a szárnyát és nem tud elrepulni a tobbivel, mikor megszolalt a kis galamb, hogy anyukám ne sirass már engem mert tiszta viz a szárnyam és nem tudok elrepulni a tobbiekkel csak itt csapkodok! Ezutan nyugodott meg mamam és engedte le a kislányát! VAn akki hisz benne van aki nem! De ha nem tolt el rossz érzés és nem félsz akkor ezzel nincs semmi baj, sot orulni kell neki hogy te legalább tuds rajtuk segiteni és tudnak kihez fordulni! Megnyugodhatsz nincs ezzel semmi baj!!! Másokkal is torténik ilyen!!!
2009. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Apukám hosszú betegség utánn halt meg.Halála utánn 3x álmodtam vele.Elősször azt mondta,hogy mondjam meg Anyunak jó lesz a barna cipő amit ráadott,de vigyen valami szineset a sírra.Kérdeztem Anyut tényleg valami barna cipőt adott rá,mert a feketét Apu nem szerette,vitt rá szines virágokat.Másodszor már egészségesebb vot,az ágyam felett állt,és rajtam áthajolva nézte az újszülött gyermekem,azt mondta szép kislány.Harmadszor álmomban dolgozott,egészséges volt.Mondtam Anyunak,hogy ez nem jó mennyország ahol neki kell csempézni!!

De 1x álmodtam a nagyapámmal is,a sírján ült,és azt mondta,hogy mondjam meg mindenkinek,hogy nem haragszik senkire.

Többször nem álmodtam velük.

Hiszek abban,hogy veled üzennek a szeretteiknek.Remélem komolyan vesznek,és nem néznek hülyének.Én nem nézlek annak.

Ha téged nem zavar ez a képesség,akkor örülj neki,hogy tehetsz valami jót az embereknek!

2009. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!