Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a 2 álom?

Mit jelenthet ez a 2 álom?

Figyelt kérdés

Hát szóval tegnap, és tegnap előtt volt 2 furcsa álmom:


Tegnapelőtti: Azt álmodtam, hogy egy garázsban szerelek fel egy fehér teherautó tetejére egy ilyen sárga szirénát (ami az autómentő/vontatókon is van), aztán a bátyám benyitott, egyik kezében egy magnó, másik kezében egy nyúl, lerakta mindkettőt, majd elindított a magnón valami Electro zenét, pár másodperc múlva megállította, és ezt mondta: "Tudod, ki csinálta ezt a zenét?: Orbán Viktor. Csak kár, hogy már meghalt.", aztán bátyám kezébe vette a magnót, kisétált a garázsból, és a nyúl meg ment utána, aztán fölébredtem.


Tegnapi: Azt álmodtam, hogy késő délután/kora este körül Putyin, az őrei, és a bátyám jöttek a házamhoz, Putyin egy fekete limó hátsó ülésén ült, amit a sofőrje vezetett, bátyám a saját autóját vezette, Putyin őrei pedig egy fekete Sedan-ban ültek. Mikor a házamhoz értek, akkor kiszálltak, kihoztak az autóikból egy rakat CD-t, egy magnót, pár hangfalat, egy asztalt, székeket, innivalókat, és LED fényeket, majd behozták ezeket az első kertembe, és elkezdtek partizni, meg inni, stb., én pedig csak úgy random teleportálgattam, néztem néha, hogy mit csinálnak, néha előcsaptam a brét és lóbáltam futkosás közben az udvaron, aztán a szobából is néztem, hogy mit csinálnak Putyinék, aztán elkezdték összepakolni a cuccaikat, én ki teleportáltam valahogy az udvarra, Putyinék pedig kisétáltak a kapun, aztán fölébredtem.


Mit jelenthettek ezek az álmok, és Putyin miért volt benne?



aug. 26. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl sok politikai hírrel foglalkozol mostanság, túl sok infót nyomsz le Magadban és nem vagy erre nyitott.

Úgy néz ki baráti vagy ismerősi nyomásra kezdtél bele és Neked hallgatnod kell, részt kell venned a politikai témákban akaratod ellenére, és megterhel Téged lelkileg.

Tarts szünetet, teljesen fel borítottad a lelki állapotodat, gondolkozz a helyzeteden mi esik jól és mi nem, mivel vagy komfortosan.

aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő kb ugyanazt jelenti. Zavarólag jelennek meg a belső személyes világodban. Kb eleged van a politikából,és hogy mindig valaki a képedbe tolja.

De az álmok mindig érzések projekciói,ezért lehet az is, hogy valami számodra idegen domináns jelenség jelent meg az életedben, személy, ügy, probléma, bármi, ami egyáltalán nem hiányzott.

aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!