Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki megálmodja a jövőt?

Figyelt kérdés
a tv-ben szó nemvolt hó hullásról, másnapra napsütést mondtak, semmi felhővel. Elmentem aludni és azt álmodtam, hogy szakad a hó, az érintetlen havon pedig végigsétált egy farkas, a lábnyomai pedig ottmaradtak a hóban. Másnap felébredtem, első dolgom azvolt, hogy kinéztem az ablakon és szakadt a hó, a kutyám lábnyomai pedig ottvoltak a hóban, pont mint álmomban :O aztán olyat álmodtam, hogy házibulin voltunk és egyik barátom elindult haza kocsival és akkor hatalmas vihar kerekedett tornádóval, esővel, villámlással és kaptuk a hirt hogy a tornádó felboritotta a kocsiját és meghalt. Másnap reggel felébredtem hallgattam a rádiót és a hirekben mondták, hogy akkora tornádó sepert végig nemtudom hol, hogy az autókat is felkapta :O ...ht majdnem megfulladtam a reggelimtől mikor meghallottam :O
2010. okt. 25. 00:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
Te úristen hát nem is tudom mennyiszer álmodtam meg velem történő dolgokat...Miután megálmodom csak valami homályosan dereng de aztán elfelejtem majd mikor megtörténik akkor eszembe jut. egyszer megjegyeztem az álmot és kíváncsi voltam mi van ha valahogy megpróbálok rajta változtatni de mikor megpróbáltam akkor pont az történt ennek hatására amit megálmodtam.Furcsa volt nagyon és elgondolkodtam, hogy akkor talán a jövő tényleg meg lehet írva és aki álmodik akkor talán képes egy kis "szeletet kiragadni" ebből az "írott történetből". Én hiszek ebben de nem zavar ha más nem mert ő lehet nem álmodott még így vagy nem volt ilyen élménye.
2010. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

12:29

Hat egyaltalan nem vagytam gyerekre,mert 7 honapos volt a masik babam.Volt eleg vele foglalkoznom.Es most mit valaszolsz erre?

2010. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én nekem volt már olyan hogy megálmodtam h másnap mi lesz a suliba xdd meg egyszer azt álmodtam hogy rádiót halgatok és mondják hogy X.X.X.X.X városban halálos autó baleset volt, és elmondták hogy meghalt benne egy férfi. . .

másnap megtudtam hogy egyik ismerősöm meghalt :( autó balesetben...

2010. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem vágytál egy másikra? Nem csak az létezik, amit a felszínen kapirgálsz. Tudatalattiról nem hallottál még?
2010. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!