Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Látni a jövőt álmodás közben?

Nemethkaroly kérdése:

Látni a jövőt álmodás közben?

Figyelt kérdés

A kérdésem az hogy volt e már valakinek olyan hogy álmában a jövőt látta?

(értelmesen ha lehet, kösz! agyatlanok leléphetnek)


2011. ápr. 24. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hát konkréten nem

de volt már olyan h azt álmodtam h újítottak egy házat és msánap valóban felújították

ilyen apróságokból már sok volt, de h tisztán láttam vna vmit azt nem mondanám

te kedves kérdező?

2011. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
kb egy hónapja úgy éreztem dejavum van...gondolkodtam, hogy mikor történ meg velem, és rájöttem hogy lőtte 2 héttel álmodtam...
2011. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen. Bár általában jelentéktelen volt minden.

Emlékszem egyszer 8.-ban volt egy olyan álmom, hogy szüleimmel épp megyünk haza valamiről(aztálmomban nem tudtam honnan) és velem szembe jöttek páran két lány meg egy fiú. Nos ugye akkor utána jött középsuli, de az álmomra nem emlékeztem. Eljött a 12. évfolyam .Szalagavatóról mentünk haza szintén ugyanaz a hely ahol álmomban voltam, és egyszercsak mikor ott voltunk hirtelen beugrott a kép hogy én ezt álmodtam még pár évvel ezelőtt. És mellé még Deja vu érzéssel is párosult Érdekes volt nagyon. Tisztán emlékeztem akkor mikor valóban megtörtént aznap, hogy én ezt álmodtam egyszer. :S

De máskor is volt ilyen mintha évekkel ezelőtt pár jelentéktelen dolog beugrott volna ami középsuliban zajlott le mostanság.:S és közben mindig éreztem deja vu érzést.

2011. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hmmm... nálam is pont ez csak kicsit nagyon gyakorian, de most már annyi változott hogy a cselekményen tudok változtatni, és kösz a válaszokat!
2011. ápr. 24. 18:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz változtatni a cselekményeken?

Akkor rájöttél hogyan emlékezz vissza?

Elmondanád ezt egy picit részletesebben köszi

2011. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem minden nap dejavu érzésem van..és később amit álmodok....de am lehet azért mert annyira foglalkoztat..annyira vonzom azt az álmot..hogy végén megtörténik...:S
2011. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már egy párszor, de ezek, pár másodperces átélések csupán.

Tudod az álmodban, hogy ez meg fog történni és amikor átéled, akkor annak tudatában vagy, hogy ezt már láttad és hallottad. Érdekes, az egyszer biztos, de nálam nem örök.

2011. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt álmodtam (még általános iskolás kb 3.os lehettem), hogy farsang volt, sétáltunk egy osztálytársammal, ő meg mondta, hogy üljünk le, én erre válaszoltam hogy "na ez egy jó ötlet". És pontosan ugyan így, ugyan azon a helyen megtörtént.
2011. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a 18.34 esnek válaszul nem emlékszem rá én se, bár van amit reggel lejegyzek bár az úgysincs nálam mikor megtörténik, de úgy változtatom meg hogy percekkel azelőtt tudom hogy megtörténik mielőtt megtörténne, amikor a dejavus érzés jön még azelőtt kicsivel kapcsolok xD
2011. ápr. 25. 01:32
 10/14 A kérdező kommentje:
...mondjuk ha a nagyon rosszat mint a halált le tudod írni, mielőtt elfelejtenéd, akkor azt orvosolni is lehet, vagy legalább búcsúzkodni mert úgy is tod ki hal meg, az mindegy mikor...
2011. ápr. 25. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!