Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmodás közben vajon tudjuk,...

Álmodás közben vajon tudjuk, hogy álmodunk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 14:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Sorry rossz helyre ment...!
2009. jan. 24. 14:25
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
nekem eloforult mar,hogy tudtam,hogy csak alom es meg kell ebredjek..de eleg ritkan..
2009. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Van úgy néha, hogy álmomban tisztában vagyok vele, hogy álmodom. de nem mindig.
2009. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én szinte sosem tudom hogy álmodok, így ritkán vannak merész álmaim, ha pedig olyan dologról álmodok, ami az életben lehetetlen lenne, nem gondolkodok ilyesmin, hogy ez most álom vagy valóság:)

egyik barátnőm viszont mindig tudja, hogy álmodik, ha álmodik.

2009. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen sokszor előfordult már.Pl.:mikor álmomban látom magamat akkor mondom hogy felkellene már ébredni mert nem valami érdekes ez az álom,vagy mondom hogy még jó hogy csak álmodok.stb...
2009. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha félig már fölébredtél, és bekapcsolt a hihetőségközpont.

Innen kezdve viszont sokszor irányítani lehet az álmot.

2009. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én mostanában sokszor tudom de nem mindig, Most pl. azt álmodtam, hogy az egyik ismerősöm felgyújtotta a bolt kirakatát, és nekünk menekülni kellett. Nagyon megrémültem, hogy most mi van? Tényleg ő tette-e vagy sem, és megnyugtatott, hogy csak egy álom :D
2009. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általában nem tudja az ember, hogy álmodik-e vagy sem. De a tudatos álmodás egy tanulható módszer, ha sikerül elsajátitanod akkor álmodban azt élheted át amit csak akarsz. Olvasgass utána egy picit. Ezen az oldalon magáról a tudatos álmodásról olvashatsz: [link]


ezen pedig az elsajátitás modjáról tudhatsz meg többet: [link]


(nekem müködik.)

2009. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En peldaul nagyon sokszor voltam ugy, hogy almodtam es folyton arra gondoltam, hogy milyen jo lenne ha most almodnek, es ez az egesz nem tortenne meg. De mindekozbe tudtam, hogy ez csak egy alom, mert valahogy lattam, ahogy alszom. Vagy nem tudom hogy is foglamazhatnam meg konkretabban. De kb igy volt. Szoval en nem tudom, hogy almodok vagy nem almodas kozben XD.
2009. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

néha előfordul

amikor álmomban rájövök h csak álom, akkor megpróbálok olyat tenni, amit a valóságba nem lehet/szabad

de ilyenkor ugye elkezd jobban dolgozni az agyam és mindegyik a vége az lesz h felébredek

2009. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!