Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Miért...

Mit jelent ez az álom? Miért ért hozzám a szellemem? Miért volt olyan hideg? Hogy lehet h kétszer voltam benne az álmomban?

Figyelt kérdés
Álmomban átmentem a falon egy másik szobába utána meg mintha egy szellemet láttam volna. Hol megjelent hol eltűnt és utána rájöttem hogy magamat látom. Hozzámért az a másik szellem aki én voltam. Jéghideg volt az érintése. Utána felébredtem. Vajon ez mit jelenthet.
2010. okt. 23. 20:03
 1/1 anonim válasza:
Nem értek hozzá, nem vagyok álomfejtő, de elég sokat szoktam olvasni az álmokról. Téged nem, csak az álmodat ismerve szerintem valami belső konfliktusra utalhat ez az álom. Van valami, amin esetleg örlöd magad már egy ideje, vagy olyat tettél amit tudod, nem kellett volna. Ilyesmi dolgokra utalhat a dolog. Vagy nem volt mostanában valami komolyabb betegséged? Erre is visszautalhat az álom.
2010. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!