Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudja vki mit jelenthet ez az...

Tudja vki mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Gyermeket szültem, aki hosszú, vállig érő göndörhajú, sok fogú és a ball kezén 8 újjú volt, de szép egészséges kisfiú. A férjemmel telefonon beszéltem, a nevét szerettem volna vele megbeszélni, de Neki nem kellett a baba. Hazavittem, nem volt kiságy így a nagyágyban altattam, és 2szer is megszoptattam, éreztem ahhogy a tej kijön a mellemből.

Az életben nincs még gyerekünk, de már szeretnénk.


2010. okt. 20. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Az álom az elme szemeteskukája. Ebből válogat az agyad mikor te alszol. Semmit nem jelent.
2010. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az hogy megszültél az jót jelent. megszabadultál egy gondtól, de a fog az nem jót jelent.

valószínű hogy egy újabb gondot veszel a nyakadba, pedig elkerülhetnéd

2010. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

hajjal és foggal álmodni:Szerencsétlenség

csecsemeővel álmodni:Haláleset

Szülni:lemegy egy teher a válladról


Cigánykönyvből néztem ki a válaszokat..Én hiszek benne...

2010. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezek a dolgokat, emlékeket és fantáziát a te agyad rakta össze. Minden embernek egyedi a jelrendszere, miért gondolod, hogy mi ismerjük a tiedet? Ülj le, és gondolkodj el róla, hogy adott dologhoz milyen érzések kapcsolódnak? Az lesz az álmod megfejtése. Más senkisem fogja elmondani.
2010. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az álomfejtés kb 2000 éves tudomány , elöbb tudták és használták az emberek , mint a pszihológiai megfogalmazásokat.Az álmoknak jelentésük van! Pl a fog ha kiesik álmodban akkor meg fog halni valaki. Én már álmodtam olyat és meg is halt a nagymamám. most pl piramissal álmodtam , az azt jelenti hogy valamilyen nagy titkot megtudtam és meg is tudtam... vannak elfogult emberek akik amit nem ismernek azt cáfolják. pl nem vagyok abban biztos hogy tudtad azt hogy a földön kb 6,8 milliárdan élünk és azt a naptárat amit te ismersz , feltételezed hogy mindenki azt használja a világon, de nem csak 2 milliárdan használjuk. a többi a zsidónaptárat használja több mint 4 milliárdan. pl thaiföldön 2550 et írunk... sorolhatnám még
2010. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már az első mondatod hibás. Az álomfejtés nem tudomány. Attól, hogy 2000 éves még nem magától értetődő, hogy hasznos és értelmes.
2010. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát, azért megnézném, hogy valaki az én álmaimat elemzi :) Mindenki fejében ezernyi kép van, és nehezen hiszem el, hogy te úgy gondolkodsz, mint én... Az álomfejtés tényleg létező dolog, de nem úgy megy, hogy felcsapod a könyvet, és valaki más megmondja. Ami neked pozitív élmény, az lehet, hogy nekem erősen negatív, és rosszat jelent.


Lehet például, hogy én imádom a pókokat. Álmomban megjelenik, pozitív érzést, kíváncsiságot kelt, és én ezután érdeklődve várom a napomat, mert esélyes, hogy valami izgalmas fog történni. Egy fóbiás ember hulla fáradt lesz, mert esélyes, hogy sikítva fog ébredni.


Illetve, ha kétezer éves tudomány, akkor pl egy apacs indián sosem tudhatott meg titkot? Mert hogy álmában nem látott piramist, az egészen biztos. Ugyanis nagy eséllyel azt sem tudta, mi az. És ha neki egy bölény jelzi a titkot? Mert az a kultúrája, ezek a képek élnek a fejében. És az agya csak ismert képekkel tud dolgozni, esetleg azokat megváltoztatva. Nehezen hiszem, hogy kitalál az agy egy egyiptomi piramist, mert titkot tudott meg.


Az, hogy milyen ősi, nem igazán számít. Alkímiát is ezer éven át űzték, ettől függetlenül nem lehet aranyat csinálni vegyi úton (se mágiával) ólomból. De ez nem riasztotta el emberek százezreit, hogy kísérletezzenek vele (más téma, hogy közben, mellékágként rengeteget fejlődött a kémia, hála nekik, de nem ez volt a céljuk).

2010. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek saját magának kell fejtenie az álmát, mit vársz, hogy egy könyv elárul mindent? Ne hallgass az ilyen sarlatánokra akik azzal jönnek, h 2000 éves tudomány blabla. Istenem mintha tihanyi tamást hallanám -.-
2010. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illetve még, kedves 22:38, a naptárak használatának ehhez mi köze? Amúgy meg jóóóval többen használják az arabok naptárák, mint a zsidó naptárat. De hogy ennek mi a jó édes fene köze az álomfejtéshez, nem értem :D
2010. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!