Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álom és egy érdekes...

Érdekes álom és egy érdekes valaki?

Figyelt kérdés

Tudom nem mindig van jelentősége az álmoknak,de este nagyon furcsa és kellemetlen dolgot álmodtam.


Itt vagyunk a kertünkben és valami party van ismerősök és oszitársak,meg barátok,de én valami miatt hirtelen meztelen lettem-sajna pont most nem jut eszembe,h hogyan lettem:/-és szaladok hátra a kertünkhöz a nádasba-pedig nincs is nád-és belesek,de vannak rajtam kívül más meztelen rokonok/ismerősök ott.

Kép szakadás:

Fel vagyok öltözve épp mennék ki,de hirtelen folyik valami a számból és hányingerem van-am fel is keltem rá olyan rosszul lettem,de aztán elaludtam megint-megálltam és néztek engem,de aztán jobban lettem vissza néztem és vér folyt a számból és megint rosszul lettem és ömlött belőlem a vér,szóval vért hánytam.

Kép szakadás:

A volt Pasim itt van nálunk(anyukámnál,mert a szüleim elváltak)és megint tök jól elvagyunk,de én álmomban még se szerettem és befeküdtünk az ágyba és aludtunk.

Jah és ez mind össze függő álom,csak jó pár dolog már nem jut eszembe és mindegyikben ugyan azok az emberek vannak.


De KETTŐ KÉRDÉSEM lenne!


Mostanában nagyon fura dolgok történnek nálunk...minden eltűnik,apukámnak a munka pólója a pénzem a kardigánom etc. etc.(pár apróbb dolog is) és nem kerül elő!

Emlékszek,h haza jöttem letettem a kardigánt és pár nap múlva(kb 3 np múlva)fel akartam venni és nincs!Szét túrtam a házat érte,mert a kedvencem volt!

A pénzem:eltűnt 5e ft-om úgy,h beletettem a pénztárcámba és ma reggel nyúlok bele és nincs ott!Kerestem mindenhol,de nincs és emlékszek bele tettem és elő se vettem,csak ma reggel akartam,de nem volt!Apám pólója meg letette és lazán eltűnt és sehol!

Igaz párhónapja...inkább egy jó ideje idéztünk szellemet a bnőmmel...nem volt jó élmény...és megijedtünk és nem köszöntünk el!:S

Azóta nagyon hátborzongató dolgok történnek.

Egy dolgon nagyon berezeltem,mikor nézek a szoba ajtóm melletti ablakra és le van húzva a redőny,de tükröződött egy alak és bejött a szobámba:S:S:S:S!!!!!!!!!!!

Mit tehetnék????HELP ME!

Bocsánat hosszú lett,de nagyon kell a segítség!


2010. okt. 5. 10:24
 1/3 anonim válasza:
paranoia...
2010. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 2. történetet nem ide kellett volna,de:

Az álmodról sajnos gőzöm sincs,de talán azt jelenti hamarosan kínos helyzetbe kerülsz a barátaid előtt.

A második dolog lehet szellem.Leszögezném,hat éve lakunk itt,a hátsókert végén lévő szomszédunk a temető (van is egy kis kapu amin akármikor kimehetünk),de eddig gyanús dolog csak szellemidézések után történt (ami nálunk gyakori,mert engem és egyik barátomat is nagyon érdekli) meg egy kopogó szellem volt elvileg mikor ideköltöztünk.Ilyen esetben legtöbbször az segít ha a barátnőddel akivel idéztél megismétlitek az idézést,de most udvariasan megkéritek a szellemet hogy menjen vissza.

2010. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és tudom,hogy nem ide kellett volna,de nem tudok egyszerre kettő kérdést feltenni,csak óránként egyet.

Oké megpróbáljuk megint,mert eddig nem csak ezek történtek,ha nem más félelmetes dolog is:S

2010. okt. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!