Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudod irányítani az álmod?

Tudod irányítani az álmod?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődésből mert én szinte mindig tudom, persze a helyet meg hogy kik vannak ott azt nem de azt hogy mit csináljak azt igen, olyan mintha egy második világban élnék.
2010. szept. 27. 20:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen ilyet én is szoktam pl irányítom a szereplõket vagy gondolok egyet és repülök stb.


Nagyon király!

2010. szept. 28. 14:09
 12/18 anonim válasza:
hogyan lehet csinálni????????
2010. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nálam az egész úgy kezdődött, hogy egyszer felismertem hogy álom és utána már szinte mindig tudom hogy álmodom.
2010. szept. 29. 17:11
 14/18 anonim válasza:
azt nem tod h h lehet emlékezni az álmomra???mert nagyon sűrűn van h nincs se kép,se hang az álmomrol
2010. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos már énsem tudom hogy csináltam de talán ha koncentrálsz meg minden emlékezni fogsz arra h lefeküdtél meg valahogy érzed hogy álmodsz, ezt nehéz elmagyarázni.
2010. szept. 29. 18:26
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi szokott lenni, hogy azt csinálom amit akarok az álmomban, de a többi szereplőt nem én irányítom.

Amúgy azt nem lehet szerintem megcsinálni, hogy "vissza idézed" az álmodat, mert azt nem Te döntöd el, hogy emlékezni fogsz e rá, vagy nem.Ha az álmod mélypontjában ébredsz fel, nem emléxel rá, ha REM-ben (álom "teteje"), akkor emlékezni fogsz rá.

2010. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tudatos álomnak hívják. Velem is megtörtént már.


[link]


Esetleg még ez hasznos lehet:

[link]

2010. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy biztos, nekem nem ment elsőre, ezt is gyakorolni kell


[link]

2010. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!