Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudod irányítani az álmod?

Tudod irányítani az álmod?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődésből mert én szinte mindig tudom, persze a helyet meg hogy kik vannak ott azt nem de azt hogy mit csináljak azt igen, olyan mintha egy második világban élnék.
2010. szept. 27. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tudom.
2010. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Néha tudom, ha nagyon akarom.
2010. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Nem mindig, de néha, mikor felismerem, hogy ez álom.
2010. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ezt éber álomnak hívják, én is szeretném csinálni, de nem tudom. Bár annyira még nem próbálkoztam vele, utána kéne olvasnom, hogy hogyan működik. Először mondjuk azt szeretném megtanulni, hogy ébredés után visszaidézzem az álmaimat.
2010. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És mit szoktatok csinálni?
2010. szept. 27. 20:55
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni néha :)
2010. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
az van, hogy felismerem, de aztán az egész összeomlik és én meg kétségbe esve próbálom menteni ami menthető...pl megenni a gombóc fagyit, ha el nem tűnne a kezemből !
2010. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem, nekem soha nem volt még ilyen. az álmomban minden csak megtörténik.
2010. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Néha sikerül nekem is ha rájövök, hogy álom, általában akkor veszem észre amikor valami nagyon abszurd dolog történik s elkezdek filozni, hogy ez nem lehet valóság:)

Egyébkénr nagyon jó buli mert olyankor megtehetsz szinte bármit amiről egyébként álmodni sem mernél:)

2010. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Két dolog szokott velem előfordulni.

1. Már előre eldöntöm mit álmodjak, hogyan...stb...na most az szokott sikerülni. Van, hogy kérdezek és megálmodom a választ ez sem szokott becsapni.


2.Már magában az álomban elkezdem irányítani, nem engedem akaratomon kívül "elúszni, történni", mintha megállítanám, vagy lelassítanám megfigyelem mi van ott akár egy kívülálló, beszélek a valakivel aki benne van. Na ez már sokkal nehezebb. Nem tudom, hogy sikerült előszőr. Fokozatosan alakult ki.


Előszőr azt akarattal determináltam mit szeretnék álmodni, másodszor az, hogy kérdéseimre kaptam választ, harmadszor magától alakult ki az álom megállítás, álomban irányított beszélgetés, dolgok felnagyítása.

2010. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!