Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton ezt?

Miért álmodom folyton ezt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal. Mostanában nagyon sokszor álmodom azt hogy állapotos vagyok. Szedek fogamzásgátlót, azonban mindig megijedek, mikor késik. Nem érzem úgy, hogy gyereket szeretnék még, sőt biztos vagyok benne, hogy nem állok készen rá, és tuti, hogy még nem a biológiai órám ketyeg. Viszont akkor miért álmodom sokszor az ellenkezőjét?
2010. szept. 26. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
már meg is válaszoltad...
2010. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik forrása ennek az ellenállásod mivel nem szeretnél gyereket. A másik ami fontosabb, hogy a terhesség valós terhet jelent ami az erőd, kitartásod, egód, akaratod róvására megy. Tehát valami olyat cipelsz magaddal, ami számodra már terhes...megszabadulnál már tőle.
2010. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!