Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes egy álom. Mi a vélemén...

Érdekes egy álom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Találkozni akartam egy sráccal, személyesen is megismerni, és megbeszéltük, hogy egyik nap találkozunk egy hatalmas nagy, kb. 20 emeletes ház legtetején.

Rossz idő volt, hideg, és esett az eső. Szürke volt az ég. Bőrig áztam, mire a házhoz értem. Felmentem, és a 19. emeleten kiszálltam, és odajött hozzám a srác. Nagyon meglepődtem. Szó szerint leblokkoltam, mikor megláttam. Felmentünk a ház legtetejére, és beszélgettünk. Jól megvoltunk. A ház legteteje lapos volt, mint egy panelházé. Elsétáltunk a tető legszélére, és odajött egy csaj, akit bemutatott nekem a srác. Arra a csajra nagyon féltékeny voltam.. Nem is volt szimpatikus, és még féltékeny is voltam rá… Mikor bemutatta a srác, nagyon dühös voltam rá ( a csajra).

Egyszer csak hirtelen a villámhárítóba belecsapott egy villám, megremegett a ház a talpam alatt, és lezuhantam a mélybe… Egy kiszáradt folyómederbe érkeztem a ház mellett közvetlen, lábra. Nem törött el semmim, nem volt semmi bajom. Volt mellettem jobbra, kicsit előttem egy fa. Láttam, hogy a folyómeder legtetején elkezdett lezúdúlni a hatalmas víztömeg. Gyorsan belekapaszkodtam a fába, nehogy magával sodorjon a víz. Amint elért a víztömeg, gyökerestül kicsavarta a fát, és magával sodort, olyan gyors volt a víz, és olyan erős. Majdnem belefulladtam a vízbe, úgy riadtam fel.

Szerintetek mit jelenthetnek?

- Ki lehetett az a lány?

- Mit jelenthet a víz, vagy mit szimbolizálhat?

- A fulladás is, mit jelenthet?

Eddig még nem volt ilyen álmom. 15/L.


2010. szept. 19. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerelem, féltékenység, kicsúszik a lábad alól a talaj, elsodor magával az ár (érzések, harag).


Én így értelmezném ezt az álmot, de nem vagyok álomfejtő, csak egy hülye, aki szintén álmodik néha hasonlókat :D

2010. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem amikor elolvastam rögtön a tehetetlenség jutott eszembe. Valami nagy dolog magával ragad és próbálnál kapaszkodni de nem megy (víztömeg, kicsavart fa) és aztán feladod (fulladás).

A többit nem tudom nagyon mire vélni. Talán a villám valami gyorsan bekövetkező dolog, mint ahogy ugye becsap egy villám, vagy nem tudom.

És nem értek igazából ehhez, de nekem volt már hogy saját álmomat megfejtettem és rájöttem dolgokra, de igazából az álmodat te magadnak tudnád megfejteni. :)

2010. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!