Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy az álmaikba bármiféle többletjelentést / üzenetet is bele kell magyarázni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert mennyiven érdekesebb már megálmodni valami különlegeset, mint elismerni, hogy egyszerűen az a téma foglalkoztatja éppen :D

Persze lehet, hogy tévedek. Én még álmodni sem szoktam.

2010. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Sokan túlzásba esnek:)

Ugyanakkor a pszichológia is foglalkozik az álmok jelentésével, ugyanis vannak általános szimbólumok, amelyek bizonyos lelkiállapotot feltételeznek.

Csak itt sokan azt hiszik, hogy még Elvis is ilyen szimbólum...

2010. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint te is nagy lúzer vagy, hisz az ezotériában vagy te is. Te talán különbnek érzed magad? 3 diplomás te sem lehetsz, ez biztosan állítom abból ahogyan írsz és fogalmazol. Szállj már le a magas lóról, nagyon föntről beszélsz ám. Bár, amennyi százalékon most állsz, nem adhatsz túl értelmes válaszokat egyébként sem. Süti
2010. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

nem tudom.

valamit hiányolnak az életükből.

nekem viszon meggyőződésem, hogy az álmok a nepközben tapasztalt, érzett dolgok éjjeli kivetülései és semmi több.

viszont én meg azon gondolkodtam, hogy ugyan nem hiszek ezekben az ezoterikus dolgokban, de mégis mindig megnézem az itt feltett kérdéseket és valahogy leküzdhetetlen vágyat érzek arra, hogy megválaszoljam. És általában leoltok mindenkit, meg elviccelem a dolgot. De komolyan alig tudom megállni néha, hogy ne írjak. Pedig már figyelmeztettek is a moderátorok emiatt. (mert le barom állatoztam az ebben hívőket)

2010. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak az nem fér a fejembe,mért támadják ilyen dühösen a szkeptikusok azokat,akik elhiszik adott esetben az álmok jelentését.Azért,mert nem hiszel benne,mert nem foglalkozol vele-és itt a lényeg-még működhet.Én igenis elhiszem,hogy ha segítséget kérek bizonyos nehéz élethelyzetekben,éjszaka,amikor a legfogékonyabb vagyok,kapok egyfajta segítséget.Nem is kell rá emlékeznem álom formájában.És ha már itt tartunk,kedves kispajtások,azt is elhiszem,hogy éjjel a lelkünk egy másik dimenzióban tevékenykedik.TESSÉK.
2010. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Kétkedő pörsenés csak a saját nevében beszélt. Nézzétek meg a válaszait, gyakorlatilag mindig itt van, minden szarra válaszol és mindig haszontalanul.
2010. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

amikor a legboldogabb voltam a párommal, lelki béke, nyugalom, minden

azt álmodtam, hogy megcsal

amin felébredve még mosolyogtam is, hogy mekkora hülyeséget álmodtam

és mik ki nem derültek rá 2 napra!!!

az álom igen, lehet azokat dolgozza fel az agyunk, amik napközben értek, de azokat is, amiket nem vettünk észre!!!és amik felett elsiklottunk, az álmunkban megjelenik. ezért érdemes rá odafigyelni, de kétlem, hogy jövőbelátó, meg ilyesmi hatása lenne gy álomnak

2010. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
én néha megálmodom a jövö kis jelentéktelen pillanatait de soha nem adok neki nagy jelentőséget.
2010. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hű, de jól kiosztottatok, mindjárt sírok...

Pontozzatok már le bábok, mert addig nem nyugszom, míg el nem érem a 0%-ot, azt pedig csak így lehet, telibetalálva a gyengeségeiteket, ha nem fájna, amit írok, akkor nem nyomkodnátok bőszen a piros kezecskét, az orrotokból éppen kihúzott mutatóujjatokkal. Süti??

2010. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lol egy 16 éves agyhalott.
2010. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!