Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan száműzhetném a rémálmok...

Hogyan száműzhetném a rémálmokat az életemből?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon gyakran fordul elő velem, hogy rémálmaim vannak, szinte minden éjszaka, és ez kezd egyre kellemetlenebbé válni... nincs rá valami módszer, hogy megszüntessem őket? Alapvetően nem borzalmasak és nincsenek is visszatérő motívumok, de a félelem mindig benne van, és egy fusztrált közérzettel nem kellemes ébredni.
2010. szept. 12. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:

majd elmúlik. Nekem is volt egyszer 2 hétig folyamatosan, az durva volt :) aztán elmúlt

most meg már nem álmodok semmit sem, vagy ritkán nagy marhaságokat :)

2010. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig,hogy napközben mi miatt stresszelsz és azokat szüntesd meg. Akkor nem lesznek rémálmaid.
2010. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyesek úgy tartják hogy a rémálom akkor keletkezik amikor az agyad az éjjeli információ feldolgozás során egy hibát vét/problémába ütközik és levezeti.

Ha elég erős vagy hozzá meg tudod csinálni. Mégpedig azt hogy hagyod hogy megtörténjen. Nem eshet bajod!

Ha nincs arca tépd le a maszkját!

Ha tudsz küzdj meg vele! Ha fellázadsz akkor a tudatalattid is segíteni fog.

Saját tapasztalatom az az hogy az klasszikus "üldöznek, de nem tudok elmenekülni"-ben hagytam hogy elkapjon és nem történt SEMMI! Aztán később újra álmodtam és tökéletesen elmenekültem :) és nem álmodtam azóta ezt.

2010. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az utolsótól egy kicsit beparáztam :)
2010. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah én is
2010. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!