Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális hogy szeretem a...

Ez normális hogy szeretem a rémálmokat?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, és van egy problémám, ami végülis nem nagy probléma, meg nem is számít semmit, de érdekelne h más is érez-e így. Nincsenek az átlagosnál gyakrabban rémálmaim, de valahogy én szeretem a rémálmokat, mert abban legalább van valami izgalom xD

Kb. úgy szeretem mintha egy horror film lenne, csak valóságosabb, de nemhiszem hogy ez normális dolog lenne... Előre is köszi a válaszokat xD


2011. márc. 1. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szentem igen, én is nagyon bírom őket.Olyan érdekes hangulatom lesz tőle.
2011. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mentifantezsvér ***** válasza:
át én 16/L és ugyan így vagyok..:D az életem hót unalom és mit megnenm adnák egy kis izgalom ér..így amikor rémálmom van vagy legalább valami ididótaság akkor örülök mert akkor legalább történik valami..:D plus az álmaim álltalába olyan v alóságosak hogy még sokszor ébren is remegek a rémálmaimtól xD
2011. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én imádom őket, mert baromi izgalmasak. :) Volt már olyan is, hogy majdnem meghaltam (mondjuk az annyira nem volt rémálom, mert végülis nem sok izgalom volt benne, simán begyógyszereztem magam, de nagyon érdekes érzés volt, ahogy lassan elálmosodom, és elájulok). Félni igazából csak akkor szoktam, ha betörőset álmodok és utána felébredek éjszaka.
2011. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ÉNIS szeretem őket :) izgisebbek,csak nem soxor van .. :/
2011. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is szeretem őket


és az a tökjó, hogy tudom irányítani az álmomat (hogy mit tegyek) és miközben álmodom tudom, hogy csak álom

2011. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem is jó, csak szar este fél 3-kor felkelni h huh deszart álmodtam xD MEg azért kicsit be is toyik az ember :D

Am azért is jó, mert ha rossznak(haszontalannak gondolom, nem volt benne semmi izgis) akkor úgy indítom a napom, hogy na legyen ezután inkább jó :D 14/F

2011. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na akk látom nem vok egyedül :DD Olyanok mint a horror filmek csak valságosabbak xD
2011. márc. 3. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem normális, én horrorfüggő vagyok.. (Y)
2011. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!