Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na EZ mi lehet? Az álomvilágom...

Na EZ mi lehet? Az álomvilágom. Nézz bele, szerinted?

Figyelt kérdés

Biciklizek. Sötétedik, mintha valami eltakarná a napot. valami nagy és sötét. Körbe járok a falun. Ismerős utcák, és mégse. Sárosak, minden hol fák az út mellett, régi házak. Találkozok egy rokonommal, vele biciklizünk. Megállunk a postánál, eldöntjük lottózunk. Egy öreg postamester ül benn, a szokásos személyzet mellett. A zárt fülkén keresztül beszélünk vele. Rokonomnak nem adja ki a lottót, túl fiatal. Nekem se, nincs személyink. Kedélyesen elbeszélgetünk, mondom otthon hagytam a személyit. Legalább később buktunk le. Kimegyünk, újra biciklire fel! hajtunk, felnézek az égre. Legallyazott fatörsz lebeg a magasban. Óriási, fenyőtörzs. Megállapítom, hogy ez a vámpírok jele. Tekerünk, másik úton, a falun kívül, és a falun belül. Történetet mesélek, egy régi históriát, egy családról, mely a falu egy kúriájában lakott. Felébredtek. Menekülünk, a fenyő még ott van az égen.


2010-08-13, kb. 07:00-15:00


Az álom kb. 3-kor ért véget, az azt megelőző egy órában álmodhattam. Ezt egy félórával később írtam le, hogy még emlékezzek. Egyékbént volt, hogy többször is hasonlót álmodtam. Nem folytatások, csak mintha ugyanott játszódnának. Egy párhuzamos világban. Minden a valós és valótlan keveréke, valós személyek valós tárgyakkal valótlan helyeken, pl. az ágyam egy idegen szobában, ahol ismerős emberek vannak. Ezek mit jelenthetnek? Vannak régebbi álmaim, szebbek is, csúnyábbak is, az előbbieket nem írom le, mert úgyis csak szép nők voltak bennük, az utóbbiak meg lidércesek. De vannak hasonlóak mint ez, ilyen "sötét", noir hangulatúak.


2010. aug. 18. 03:42
 1/4 anonim válasza:

Azt hogy túl élénk a fantáziád?


Egyébként nyugi,én is mindig f*szságokat álmodok...

2010. aug. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Én azt mondanám figyelmeztetés - ha mindenképpen bele akarsz látni valami többletet.

Figyelmeztetés arra, hogy éled a kis életed, és elmész, elsuhansz (elbiciklizel) az intő jelek mellett (sötét égbolt, farönk) és még csak meg sem állsz, hogy óvatosabban menj tovább, hanem mész célirányosan... egyenesen a "kockáztatásba" (lottózó).

Ha ráillik ez valamilyen élethelyzetedre, akkor talán lehet megfontoltabban kéne döntened. :)

2010. aug. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Élénk a fantáziád, és jól írsz. Érdemes lenne foglalkozni vele. Az írással.
2010. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most így konkrétan nem tudnám belemagyarázni semmibe, de annyi biztos: figyelnem kell, hogy ne kövessek el butaságot. Egyébként szoktam írogatni novellákat, de azért kösz a biztatást:) Az elsőnek meg: túl élénk? Sose lehet túl élénk valaki fantáziája, csak túl sivár. Max. sokan túlreagálják az álmokat, de én nem fogom.
2010. aug. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!