Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet? (Az...

Ez az álom mit jelenthet? (Az álom lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy a biciklis táborban olvastam egy pletyka lapot hogy egy sztár elszegényedett és pénzt gyűjt neki az iskolánk másnap az iskola felhívta a tanárt, hogy elmenjünk arra a pénzgyűjtésre.Mikor az iskolában voltunk egy függöny mögött kellett álnunk miközben az a híresség megköszöni hogy ilyen jó lelkűek vagyunk erre a barátnőm kiborult és kiment a színpadra leordította a sztárt és erre mindenki elkezdett tapsolni akkor kiléptem én is és kérdeztem hogy hogy lehetnek ekkora hülyék, hogy leoltják őket és ujjonganak erre még jobban elekezdték és oklevelet is kaptunk mert ilyen bátrak voltunk.

Bocs ha egy kicsit hosszú, és zagyva lett, és tudom hogy hülye álom.De ha valaki tudja hogy mit jelent (ha egyáltalán jelent valamit) az légyszi írjon.


2010. aug. 3. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy értékelném, hogy szerintem van valami, amiben szeretnél feltörni, vagy elismerésre vágysz lelked mélyén. Esetleg van olyan ismerősöd, vagy személy az életedben, aki szerinted túl sok figyelmet kap, esetleg sajnáltatja magát és szíved szerint megmondanád neki, hogy nézzen magába.:P

Nem tudom, van-e bármi köze az életednek ahhoz, amit írtam, de nekem így elsőre ez jutott eszembe!

2010. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, jól gondoltad. Tényleg van egy ismerősöm aki egyfolytában sajnáltatja magát és a lelkem mélyén én is végyom némi elismerésre.

Köszönöm :)

2010. aug. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!