Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Tuti gimiből Nathannel álmodtam.

Figyelt kérdés

Nathan felém jött, én amúgy is nagyon alacsony vagyok (155cm) és ő pedig vagy 2 méteres volt. Jött velem szembe és nekimentem. lefejeltem a mellkasát. Közbe olyan mély szerelmes érzést éreztem, amilyet nem szoktam. Majd bele haltam a fájdalomba a mellkasomnál. Aztán fájdalmasan rám nézett (nem a fájdalomtól volt olyan az arckifejezése) én pedig elkezdtem bőgni és elmentem hátra egy raktárhelyiségbe, ahová valahogy a későbbiekben odakerült, és valahogy az a fél méter magasságkülönbség eltűnt, és felértem az arcát és alig bírtam betelni vele.Csókoltam öleltem ahol csak értem. Közbe pedig sírtam.

Amikor felébredtem akkor is majdnem könnyezni kezdtem, és még mindig éreztem azt a fura érzés a mellkasomba.

Lehet, hogy a volt barátommal kapcsolatos, akit még mindíg halálosan szeretek, és ő pedig 190cm volt. :O


2010. júl. 24. 14:13
 1/7 anonim válasza:
NEM VAGY NORMÁLIS!
2010. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet. miért szakítottatok?
2010. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Azt jelenti, hogy egy tök normális átlagos fiatal lány vagy, aki nézi a tuti gimi c sorozatot :-)
2010. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
haggyuk. egyesek nem tudják ezt átérezni. ebből nem a "szereplő" volt a lényeg.
2010. júl. 24. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
hééé, én normálisan kérdeztem!!!! (2.vok)
2010. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ja bocsi..

meghalt :/

2010. júl. 25. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
részvét:( próbáld meg lezárni, mert őt már sehogy sem tudod visszakapni
2010. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!