Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Elég furcásn hangzik, de egyik este azt álmodtam, hogy tudok repülni, van szárnyam, és repülök, aztán valamiért a sulimhoz repültem a focipályához, ahol éppen egy focimeccs zajlott és ott volt a tesitanárnő is, akihez leszáltam, csak úgy lehet menőzésből, hogy én tudok repülni,ha még jól emlékszem, aztán lezsálltam a focipályánál a korlátr és néztem a meccset meg üvöltöztem, hogy gól, aztán elrepültem, és körülbelül ennyi.
2010. júl. 21. 23:34
 1/3 anonim válasza:
Túl sokat szívtál lefekvés előtt... Máskor kevesebbet...
2010. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hahaha! nagyon vicces -.-'
2010. júl. 21. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:

FOCI - Mozgásigény; jó közösségi szellem.

REPÜLNI,REPÜLÉS- Kielégítetlen alkotókedv; azoknak az álma, akiknek a tehetsége, kreativitása nincs kihasználva; olyan munkát vagy kénytelen végezni, amelyhez semmi kedved; másra, főleg többre lennél képes. Ha szárnyad nő és repülsz: lustaságod akadályoz abban, hogy értékesebb tevékenységbe kezdj; nem élsz a lehetőségeiddel.


értelmezd magadnak valahogy:)

2010. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!