Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom?! Hogyan?

Tudatos álom?! Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval régebben voltak olyan álmaim,hogy miközben pl meneküldtem,rájöttem,hogy ez csak egy álom,és pl próbáltam anyumnak mondani,hogy anyu ne félj,csak álmodok,nem esik bántódásod.Vagy álmomban piros volt az ajtónk,és akkor jöttem rá,hogy ez tuti nem álom...bementem és mindenki nagyobb volt nálam,meg gonoszak voltak,én meg kiröhögtem őket,hogy jézusom milyen hülyeséget álmodok :DDD

Szóval olvastam,hogy lehet tudatosan álmodni,szeretném ezt még megélni....nem régóta írok álomnaplót,de nem igazán segít...:/


2010. júl. 18. 18:49
1 2
 11/19 A tudat válasza:
A tudatos álom létező dolog, és az álmaid tökéletesen irányíthatóak. Nézz körül itt: www.tudatos-alom.hu
2011. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Szeretnék Tudatosan álmodni mert aszt hallottam hogy az álmunkban tulajdonképpen bármit meg tudunk tenni még a valóságban nem,én pl. szeretnék az álmomban szuperhős lenni vagy jedi mester vagy valami hasonló teljesen fitt lennék tőle egész nap
2011. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Én egy csomószor fénykardoztam Darth Vaderrel, szal megoldható :D

Amúgy nekem akkor jobban szokott sikerülni amikor fáj a fejem vagy beteg vagyok, lehet azért mert ilyenkor jóval nagyobb hülyeségeket álmodok.

2011. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

kérdezgesd magadtól nappal ,hogy most álmodom e vagy sem?

gondolj vissza mit csináltál aznap és pl.: ha álmodban nem jut eszedben mit csináltál akkor rájössz,hogy csak álom. és reggel ha felkelsz ne mozdulj meg 1-2 percig,mert az hallotam akkor hamarabb felejted el az álmodat.

2011. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
egyszer sikerült egy álmomat folytatni, meg, assassin is voltam már :D már csak ki kéne tanulnom, h tudnám jól irányítani, mert azt még nem tudtam, csak a környezetet, és a kinézetemet egy pillanatra, aztán minden magától :S
2011. aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lincsi99 válasza:
Állítólag azt mondják, amivel a legtöbbet foglalkozol arról álmodsz. Próbáld meg, hogy elalvás előtt gondolsz valamire és hátha arról álmodsz. Én csak ennyit tudok mondani. Hajrá!!!
2012. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Darky ***** válasza:

Szia!

Tudok egy tök jó technikát kezdőkenk :)

(mindenki maga kell rájöjön,hogy neki melyik technika használ azért kell sokat kiprobálni esetleg kombinálni őket)

Hunyd le a szemed, ugy látod azokat a kis pontokat vonalakat nagyon szinesek meg minden.

Ezeket kövesd a tekinteteddel és probálj formákat alkotni belöllük én elöszőr spirált csináltam és sokáig figyeltem, késöbb mindha egy földalatti bánya körvonalai jelentek volna meg, ilyenkor ne néz másfele mert eltünik esetleg nagyon picit.

Azt vettem észre, hogy midha már tér is lenne és tudtam mozogni is ebben a térben, de pár perc mulva minden honályosodni kezdtett ilyenko jó ha körbepördülsz mert lehet helyrehozza nekem legalábbis helyre hozta.

Mikor már azt hidtem, hogy álmodok (tévesen utólag rájöttem) odamentem a bányába egy fályához és lebegtetni probáltam anyira koncentráltam arra hogy lebegjen, hogy felébredtem pedig ha maradtam volna még egy kicsit szeintem tudatos álom lett volna :S

2013. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 András145 válasza:

nekem is egyszer sikerült véletlenül de akkor fogalmam sem volt erröl az egészről de nagyon jó volt mert azt csinálhattam amit akartam!Bár az asztrál utazást is kipróbálnám mert ott oda utazhatsz ahova akarsz pl:

Hawai Mars hold Kína de akár a jövőbe vagy a múltba is!

2014. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én is tudatosan álmodok,és tudom irányítani!Nagyon régóta tudatosan álmodok,így megtanultam kezelni.
2017. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!