Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom?! Hogyan?

Tudatos álom?! Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval régebben voltak olyan álmaim,hogy miközben pl meneküldtem,rájöttem,hogy ez csak egy álom,és pl próbáltam anyumnak mondani,hogy anyu ne félj,csak álmodok,nem esik bántódásod.Vagy álmomban piros volt az ajtónk,és akkor jöttem rá,hogy ez tuti nem álom...bementem és mindenki nagyobb volt nálam,meg gonoszak voltak,én meg kiröhögtem őket,hogy jézusom milyen hülyeséget álmodok :DDD

Szóval olvastam,hogy lehet tudatosan álmodni,szeretném ezt még megélni....nem régóta írok álomnaplót,de nem igazán segít...:/


2010. júl. 18. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

egyszer olvastam erről, de szerintem az álmokat nem nagyon lehet irányítani. Tudod, akkor azok a dolgok jönnek elő, amik a tudatalattidban vannak.

Esetleg rákereshetsz a neten, de nem hiszem hogy lehetne tudatosan irányítani őket.


Viszont ha találtál működő megoldást rá, kérlek írd meg:D

hűűű, hogy én miket tudnék álmodni:D:D:D

2010. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
94%

Szia,

anno olvastam errol egy konyvet!Lehetseges iranyitani az almaid... Gyakorolnod kell ezt:

Amikor ebren vagy, ha valami furcsabb, szokatlanabb dolog tortenik veled, kerdezzd meg magadtol, hogy ebren vagyok vagy almodok? Es utana gondold vegig hogy az elozo 5percben mik tortentek veled... Ha ezt gyakorlod, es eljutsz oda, hogy mar automatikusan csinalod, akkor egyre tobbszor fogsz almodban rajonni hogy almodsz... Es erdemes reggel ROGTON felebredes utan leirni az almod, ez is segit!Udv

2010. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
38%
Ilyen nekem is volt többször, hogy álmomban rájöttem, hogy ez csak egy álom. Ilyenkor rendesen tudok gondolkozni és nagyon jó mert én irányítom. Ilyenkor mindig kerestem egy jó csajt és jól megd*gtam :D, sajnos belőlem ezt váltotta ki, de már nagyon rég nem volt ilyen álmom.
2010. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Nekem néha szokott sikerülni, de csak reggel. Azt csináld, hogy mikor felébredsz ne nyisd ki azonnal a szemed, hanem gondolj az álmodra, képzeld bele magad és próbálj meg visszaaludni. Azért reggel a legkönnyebb mert ha kipihented magad nem alszol vissza, hanem csak álmodsz tovább... azt amit te szeretnél. Sok szerencsét! :D
2010. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Ez vicces, én nagyon ritkán álmodok, de ha álmodok is csak tudatosan álmodok :D Pedig kár érte...már nem is emlékszem milyen igazán álmodni.:/
2010. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
elég sokmident kipróbáltam, írtam naplot, vizsgáltam valoságot, szoksokat iktattam be de semelyiknek nem volt haszna. az egyetlen ami néha bejön, hogy úgy alszok el, hogy közben - amíg gondolkodom - folyamatosan figyelem a realitást, és probálom magam irányítani. már elég sokszor sikerült így. visznt nem úgy működik - nálam legalábbis - hogy teljesen irányítom mintha gondolkodnék, csak meglátok vmit ami nem oda való, rájövök hogy álmodok, és akkor kis ideig magamat tudom irányítani...hogy a környezetet hogy kell azt még gyakorolni kéne :)
2010. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Akkor ide is:


Szepes Mária - Az álom mágiája


A kérdésedre itt a válasz.


Namaste

2010. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Amúgy már keresgéltem a googleban is,sok mindent találtam.

Meg amióta írom az álomnaplót emlékszek az álmaimra,csak annyira rossz,hogy nem tudatos álom viszont olyan,hogy egyszer utazok egy kocsiban,aztán hirtelen otthon vagyok,és meglepődök,hogy hogy kerültem oda,de minden folytatódik rendesen.:/

2010. júl. 19. 13:45
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt tudatos álmom, megjegyzem nem olvastam róla semmit, tök véletlen jött össze. :D Nem is sűrűn van. :)

Ráébredek, hogy álmodok, és valahogy átveszem az irányítást, teremtek dolgokat, de gyenge a "kép" minősége ilyenkor és hamar fel tudok ebből ébredni.

2010. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

www.tudaos-alom.hu

Én még csak most kezdtem csinálni(2 hete). De teljességében létezik a tudatos álmodás, és 100°% ig elsajátítható türelemmel és kitartással-legalábbis ezt olvasom mindenhol.

2010. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!