Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álom! Ha már tudom,...

Tudatos álom! Ha már tudom, hogy álmodom, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mai nap is sikerült tudatra ébredni. Ami jó, mert egy elég rossz álmom volt.

Na, álmomban először medencézni akartam, nem jött össze. Utána azt gondoltam, hogy jól van, akkor ejtőernyőzöm.

Amúgy az alapszínhely a lakásunk volt, a nappali.

Van egy nagy tükör, és az elött álltam. Meg is "jelent" rajtam az ejtőernyősruha, meg a zsák. De azzal már gondok akadtak, hogy a színhelyet is megváltoztassam. És már nem ez az első alkalom. Lehet nem koncentrálok eléggé ahhoz, hogy nagyobb dolgokat is megváltoztassak?


2010. júl. 7. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a ruha, csukd be a szemed, és gondolj arra, hogy már zuhansz, és hamarosan ki kell nyitni az ejtőernyőt. Amikor érzed, hogy sikerült, kinyithatod a szemeid, és hajrá. Nálam ez vált be, mert ha pl. ejtőernyőzni szeretnék, akkor azt nincs türelmem elképzelni, ahogy felszállok a repülővel, stb. . Szép álmokat :)
2010. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos az már pusztán haladás, hogy eddig eljutottál :) A legnehezebb a környezetedet megváltoztatni, hiszen nem csak egy vagy kettő dologról van szó (pl. ejtőernyős ruha), hanem mindenről, ami csak körülvesz. Nekem az vált be, hogy az adott dolgot szép lassan kezdtem megváltoztatni, esetleg te próbáld meg azt, hogy amikor a tükör előtt állsz (csak példának írom) akkor a tükröt eltünteted, majd szép lassan a szobában minden tárgyat, majd az egyik falat, aztán a következőt, stb..., majd a körülötted lévő tárgyat, a horizontális tárgyakat/objektumokat, és végül magad alól a földet, és máris a levegőben zuhansz a végtelenségig. Én személyes tapasztalatból ajánlom neked, hogy ne ejtőernyővel próbálkozz, hanem anélkül, és érezd a repülés érzését :) Fantasztikus érzés, egyszerűen hihetetlen :)
2010. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, majd ha megint sikerül tudatosan álmodni, akkor feltétlen kipróbálom.

Amúgy meg azért választottam az ejtőernyőt, mert 1x már álmodtam ilyet, és nagyon jó volt.:)

2010. júl. 7. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!