Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történhetett? Ez tudatos...

Mi történhetett? Ez tudatos álmodás volt, vagy csak egy nagyon furcsa, valósnak tűnő álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az utóbbi pár napban elkezdtem komolyabban foglalkozni a tudatos álmokkal, gyakoroltam is rendszeresen, amikor csak tehettem. Most pedig történt valami, amit egyszerűen nem tudok hova tenni.


Éjszaka volt, és álmodtam valamit. Az álom közben eszembe jutott a tudatos álmodás, de csak így, semmi egyéb. Utána pedig olyan volt, mintha egy másik álomba kerülnék, nagyon furcsa érzéssel járt. Majd egy pillanatra felébredtem... Azt hiszem. Innentől nem tudom biztosra, az egész nagyon különös volt és új, ilyen még sosem történt velem. Azt gondoltam, most nem kelhetek fel, mert ez egy jó lehetőség a gyakorlásra, úgyhogy nem mozdultam inkább. Lehunytam a szemem, és el is aludtam. Ekkor valami új álmot láttam, nem emlékszem, mit, csak arra, hogy nagyon ijesztő volt. Csak pár mp-ig láttam, felébredtem, mert fel akartam ébredni. Viszont miután felébredtem, nem tudtam mozdulni. Pár pillanat alatt újra elaludtam. Megismétlődött az előző helyzet, csak az álom volt új, de szintén ijesztő. Amikor a 3. álmot láttam, akkor már nagyon féltem, és annyira valós volt... Egy öregasszony a halott lánya nevét suttogta a hátam mögött, és éreztem, hogy rosszat akar. Akarattal felébresztettem magam, és küzdöttem, hogy meg tudjak mozdulni, és nagy nehezn sikerült is. Olyan volt, mintha a testem lebénult volna egy időre, és ki kellett szakadnom a mozdulatlanságból. Utána pár másodpercig nem mertem elaludni. Majd hagytam magam ellazulni, és fel sem keltem reggelig.


Nem is vagyok biztos abban, hogy nem álmodtam az egészet. Bár éreztem magam körül a takarót, hogy nem tudok mozdulni, mindent... De az egész annyira furcsa volt és ijesztő. :S Szerintetek mi történhetett? Tudatos álom, sima álom, vagyvalami más volt?


Köszi előre is. 15L.


2010. júl. 31. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy alvásparalízis? :)

Bár csak tipp,énis nem rég kezdtem utánaolvasni =)

Nekem még ilyenem nem volt,kiváncsi lennék milyen érzés az alvásparalízis..


17/F

2010. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az pontosan mit is jelent? Csak úgy tömören... Köszi. :D
2010. júl. 31. 19:01
 3/10 anonim válasza:
2010. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utánanéztem. Tényleg az lehetett. Igazából nagyon félelmetes volt, de így utólag tök jó élmény. Bár abban a kb. egy percben csak arra tudtam gondolni, hogy "úristen, meg fogok halni". :D
2010. júl. 31. 19:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket sosem értettem. Ha neked tényleg ennyire fárasztó dolog egy-két sorban leírni, összefoglalni, akkor mi a farncnak linkelsz nekem hülyeségeket? Vagy csak ennyire élénken él benned a csicskaság?
2010. júl. 31. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kötekedni akarok de igazuk van a linkelőknek. megírták, hogy alvásparalízis. kb annyi energiába telik a google-be beírni mint ide kiírni hogy az mi..
2010. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

újra első,látom már nem kell leirnom :P

így visszagondolva persze hogy jobb,de sose éltem ilyent át igy nehéz is elmagyarázni..

Akik meg jönnek a googléval,sokszor nekem is hidegrázásom van,de csak segíteni akart ;)

2010. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha ismered és gyakorlod a tudatos álmodás technikáját, akkor az első ijesztő álomnál nem kell tudatosan felébresztened magad. Hiszen ha tisztában vagy vele, hogy ez csak álom, akkor azt is tudod, hogy nincs mitől félned. Akkor azt mondod: ez csak egy álom, az öregasszony nem bánthat engem. És mivel azt is tudod, hogy az álmokban minden megtörténhet, egy mozdulattal elhessegetheted a félelmetes elemeket.
2010. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez fura, hiszen tudom, hogy semmi baj nem történhet velem egy álomban, de nagyon féltem közben, mert mégiscsak átélem. Azt hiszem, a fájdalomtól félhettem.
2010. júl. 31. 23:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem ne próbáld meg felébreszteni magad, hiszen az öregasszony úgyse bánthat. Inkább kérdezd meg, hogy ki ő és mit akar stb. Ha pedig megtámad támadj vissza - hiszen a te álmod, a legrosszabb ami történhet, hogy felébredsz.
2011. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!