Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos Álom, Hogyan kell?

Tudatos Álom, Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el érdeklődni a tudatos álomról, és akik ezeket már átélték mondják el hogy, hogyan csinálták meg, úgy értem hogy éberek voltak vagy csak este vissza gondoltak mit csináltak a mai napban


(Rendes hozzászólásokat thx.)


2011. jún. 17. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

ez nagyon nehéz, én megpróbáltam, de nem sikerült

az egyik legfontosabb dolog, hogy gyakorold először is, hogy meg tudd különböztetni mikor álmodol és mikor vagy ébren

először mindig gondold végig a nap különböző szakaszaiban, hogy álmodol-e? ezzel kell először is tudatosítani, ezzel segíted a két állapot közötti megkülönböztetést és a tudatod kiterjesztését az álombéli agyi állapotodra

2011. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ha sokszor álmodsz előbb utóbb valahogy az elmédben felcsillan az hogy ez nem igaz vagy vmi és ilyenkor éber leszel de az álmod megy tovább

neke már sikerült:P

2011. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt egy link, olvasd el a hozzászólásokat is, sok a hasznos infó. :)


[link]


Próbálkoztam én is sokszor, de annyi megy nekem, (mindig is ment általam ismeretlen okból), hogy rossz álomból fel tudom magam kelteni. (nagyon hasznos dolog) :)

2011. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Isten igazából nem tudom,hogy akkor az én álmaim vajon mindig tudatosak voltak,ha..?:

-Folyamatosan tudtam,hogy álmodok

-Tisztában voltam vele,hogy hol fekszek

-Tisztában voltam vele,hogy ki vagyok pontosan

..de a szereplőket sosem tudtam irányítani.Miért?:O

2011. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel a téma akkor keresd Robert Moss Tudatos álmodás c. könyvét
2011. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is voltam már tudatos álmodásban, de sehogyse csibáltam, egyetlen egyszer ment de véletlenül.Azóta nem sikerül :( felébreszetttem magam, tök jó volt
2011. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én olyan hülyeségeket szoktam álmodni, hogy tudom hogy ez csak álom.
2011. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez talán az agykontroll témakörbe jobban illő kérdés lett volna, legalábbis szerintem. Én azóta tudok tudatosan álmodni, mióta elvégeztem egy agykontroll tanfolyamot - igaz, hogy ott konkrétan ezt nem tanították meg, de rájöttem magamtól. (Tudatos álom alatt most azt értem, hogy el tudom dönteni, miről szóljon az álmom, még mielőtt elaludnék.)

Azt a részét, hogy irányítsd az álmodat, gyakorlással el tudod sajátítani, csak fontos hozzá elérned, hogy tudd, álmodsz. Onnan már könnyű lesz.

2011. júl. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!