Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudok valami tenni hogy...

Tudok valami tenni hogy többször álmodjak? Nagyon ritkán álmodom, vagyis lehet álmodom csak nem emlékszek rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 17:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :)

igyekszem vizsgálódgatni és nem mélyen aludni :)


Freddy Kruegeres válaszolónak meg hasonlókat.

2010. júl. 18. 14:22
 12/14 anonim válasza:
Állítolag az álmok csak néhány másodpercig tartanak. És én sem emlékszem az álmaimra...
2010. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Egy éjszaka során többször is álmodunk, négyszer-ötször, de a későbbi álmok általában törlik az előzőeket, vagyis csak az utolsóra emlékszel.Úgy tudom, hogy az első álom a legrövidebb, pár perces és utána egyre hosszabbak lesznek. Szerintem nem tudod befolyásolni azt, hogy ne felejtsd el őket, én sem emlékszem soha, csak rögtön ébredés után, de egy perccel később, amikor el szeretném mesélni valakinek, már semmire sem emlékszem.
2010. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt álmodtam egy nagyon furcsát, de inkább hülyeséget, valami 5-6 helyszínnel, sok emberrel. De felébresztettek, így félbe szakadt. Felkeltem és azonnal leírtam :) Így még most is emlékszek rá :)

De tnap nem álmodtam :/ Olyan jó lenne minden nap álmodni :)

2010. júl. 26. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!