Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudok valami tenni hogy...

Tudok valami tenni hogy többször álmodjak? Nagyon ritkán álmodom, vagyis lehet álmodom csak nem emlékszek rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Én akkor szoktam sokat álmodni ha pl 4kor felkelek aztán visszaalszok rögtön.
2010. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden este álmodsz. Ha szeretnél rá emlékezni reggel, akkor elalvás előtt koncentrálj rá hogy szeretnél emlékezni, készíts oda papírt ceruzás és amikor felébredsz, próbálj emlékezni és rögtön leírni. Pár nap múlva emlékezni fogsz ;)


Remélem segítettem


Namaste

2010. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, még esetleg valaki? :)
2010. júl. 11. 23:48
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Én azóta emlékszem minden reggel az álmaimra, amióta le is írom őket. Egy külön füzetet tartok fenn erre a célra :) Később visszaolvasva hatalmas meglepetések érhetnek :)
2010. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Próbáltam koncentrálni, de nem jött össze :)

Valami ötlet még esetleg? :)

2010. júl. 14. 21:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg minden éjjel álmodsz valamit, csak néha elfelejted.

Hogy ez ne történjen meg, 3 dolgot tehetsz. Amint fel kelsz, azonnal, még félálomban fogsz papírt és ceruzát, leírod az álmod és alszol tovább, vagy elmondod magadnak, vagy bárki másnak hangosan, vagy pedig fel kelsz és magadban mondogatod, egészen addig, amíg be nem rögzül.


Nekem ezek közül az első vált be leginkább. Ezeket csak pár hónapig kell csinálnod azután már minden gond nélkül emlékszel az álmaidra.

2010. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Remélem rémálmaid lesznek és Freddy Krüger fog benne kísérteni! :D
2010. júl. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eleve minden este többet álmodik az ember legalább 3x-4x.

De az tényleg hatásos,ha vmikor felkelsz és pár percig fent vagy és vissza alszol én olyankor, akár 5x is álmodok.Csak legyél fent, egy kicsit olyan 3-4 órakor vagy előbb és vissza szundítani:)

2010. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Tanuld meg a tudatos álmodást! Ha sikerül az álmaid legtöbbjére emlékezni fogsz. Csak annyit kell tegyél, hogy napközben rengetegszer állj meg és vizsgáld meg a környezetedet, hogy álmodsz avagy nem. Persze ne hessegesd el azzal a dolgot, hogy "persze hogy ébren vagyok", hanem részlettesen vizsgáld meg a környezetedet. Ha ezt sikerül berögzülten megtenned, előbb utóbb az álmaidban is elkezded ezt a "vizsgálódást", És onnantól tudatossá válnak az álmaid. És természetesen a legtöbbre emlékezni is fogsz :)


sok sikert

2010. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hallotam hogy 3-szor álmodunk egy este és csak azért nem emlékszel az álmaidra mert, túl mélyen alszol.
2010. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!