Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell meditálni? CSAK...

Hogyan kell meditálni? CSAK olyan válaszoljon, akinek 5-nél több IQ-ja van, és tényleg tudja.

Figyelt kérdés

Köszönöm:D

13/L


2010. jún. 21. 13:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A meditáció nincs megszabva, nincs megmondva, hogy most ezt és azt kell csinálnod.

Nekem ez vált be: [link]

2010. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

A 125-ös IQ nem olyan nagy durranás, én ezzel nem kérkednék. : D

Egyébként kiegészítve a többi választ: van egy I-doser nevű program (keress rá a neten), ami hangokat tartalmaz, zörejeket, stb.Az agyadra hat, különböző hatásokat tudsz elérni vele, attól függ, mit választasz ki (Van alfa, alkohol, heroin, orgazmus, kreativitást elősegítő, olyan, amit segít ellazulni..rengeteg féle.)

Semmiféle kárt nem okoz, ha van időd, kísérletezz vele. :) (Bár nem mindenkinél működik)

2010. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Tényleg? :D ezt kipróbálom, köszi a tippet :D jópofának hangzik :)
2010. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

"Hogyan kell meditálni"

Ez a KELL szó nagyon zavar, mert nem kell, csak lehet ha van kedved és úgy ahogy akarod. Már válaszoltam normálisan is, de fontosnak tartom hangsúlyozni, hogy ez a te döntésed.

2010. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Az I-doser meg egy nagy kamu , csak jo pénzszerzés föleg az Apple-nek :) Most öszintén hogyha 20-30 percig játszanak a füledbe egy monoton hangot utána nem csoda ha mikro kinyitod a szemed szédülni fogsz és már bocsánat de ki.aszotul fájni fog a fejed (ezt elnevezték részeg imitálásnak :D) ötletesek de hogy semmi értelme nincs :)
2010. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap próbáltam ki és mindegyiknek más a hatása. Már bocs de az alkoholos dózisnak igen, ez a hatása, de a többinek nem. Szóval inkább előbb próbáld ki és aztán magyarázz itt. Bár lehet, hogy pusztán az agyam hiszi azt, hogy működik - de kit érdekel? Az a lényeg hogy érzem a változást és nem érdekel hogy az agyam vagy a hanghullámok miatt
2010. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Kiprobáltam már párat de nekem nem müködöt tehát tapasztalatbol irtam...
2010. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
OK :) Akkor valószínűleg csak az én agyam generálja. ÉS bocsi az előbbi ellenségességet, csak nem vagyok jó passzban... történt egy-s-más...
2010. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

14:59-es vagyok: Írtam, hogy nem mindenkinél működik. (Nálam igen.)

..És hülye lennék megvenni a hangokat, egyszerűen letöltöttem őket. : D

2010. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

14:11 a "125-ös" vagyok. Lehet nem sok de még mindig több mint az átlagé. Nem vagyok kiemelkedően intelligens, de annyit tudok, hogy nem csak ez a fajta, hogy is mondjam intelligencia van. Ha minden igaz van...

igen rágugliztam és a wikipédia megerősített:


"Az intelligencia összetett képesség. Többféle intelligencia létezik, amik részletes tesztekkel ki is mutathatók.


* Nyelvi intelligencia

* Vizuális-térbeli inntelligencia

* Logikai-matematikai intelligencia

* Mozgási intelligencia

* Zenei intelligencia

* Interperszonális intelligencia

* Metakognitív intelligencia"

Ezt alapul véve tehát biztosan van olyan ember (pl.: én) aki viszonylag jó a 2,3,4-es pontban de mondjuk az 1, a nyelvi intelligenciája a 0-hoz közelít. Tehát remélem ezzel bebizonyítottam, hogy egy viszonylagosan magas intelligenciájú ember is lehet bunkó! Még ugyancsak ti f*szverő banda! De szerintem fordítva is igaz, ismerek egy csajt aki lehet, hogy seggh*lye és attól is kiráz a hideg ha rám néz, de amúgy iszonyatosan kedves, soha nem bántana meg senkit még szóval sem. Tehát a következtetés, hiába "okos" valaki még ugyancsak lehet bunkó.

2010. jún. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!