Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell meditálni? CSAK...

Hogyan kell meditálni? CSAK olyan válaszoljon, akinek 5-nél több IQ-ja van, és tényleg tudja.

Figyelt kérdés

Köszönöm:D

13/L


2010. jún. 21. 13:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
2010. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
5-nél több? :D Én a helyedbe magasabbra tenném a mércét :D Olyan 100-ra minimum :) Neten amúgy keress rá, vannak leírások
2010. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

100-nál több:)

Csak nem akarom hogy bunkók írjanak!Köszi a linket és a hsz-t!!:)

2010. jún. 21. 14:08
 4/32 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem mi az összefüggés a bunkóság és az iq között. Nekem 125-ös iq-m van, de eddig egy értelmes választ sem adtam ezen az oldalon! Nem ne értsétek félre nem menőzni akartam de tényleg nem látom a kapcsolatot. Illetve értem de a lényeg hogy egy p!csa vagy!
2010. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
74%

Aki ilyet ír annak nem lehet 125-ös IQ-ja

"a lényeg hogy egy p!csa vagy!"

avagy ezzel akartad igazolni, hogy tényleg nincs összefüggés a bunkóság és az IQ közt?

2010. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Meditálni két főbb módon lehet:

- Semmire sem gondolsz, ez nagyon nehéz, szinte lehetetlen

- Amire gondolsz, az megnyugtató, derűs, semlegesen ellazító

(ennek módszerei pl: koncentrált figyelem számolásra, légzésre, pulzusra, kellemes elképzelt környezetre.)

2010. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Napot ! :) Nekem 156 az Iq-m a nemzetközi mérés szerint és menza tag vagyok , na és ,hova sz.rjak ?:D Nemsok öszefügés van lásd dr.house :O De amugy tényleg a butábak szoktam bunkok lenni :) A meditáciorol anyit hogyha arra a meditácios tipusra gondolsz amit a Buddhista vallásban van akkor ott az ugynevezett belsö béke megkeresése a cél és közben sikerül energiával feltöltödni (ezt gyakorlatban ugy végzik hogy becsukjuk a szemünket lotusz ülésbe (vagy török ülésbe ha nem megy a lotusz ülés) ülünk és kezünket kényelmesen a combunkra teszük és ellazitjuk az izmainkat a kezünk tenyérel felfelé nézzen,és gondolkodunk kiüritjük a fejünket , be a jo ki a rossz ilyesmi... ) De kerress rá goglin a buddhizmusal kapcsolatban a meditáciora. Nagyon tudom ajánlani Stresz leadásához és önnyugtatáshoz. Remélem tudtam segiteni :)
2010. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
157-es IQ, De attól még lehet valaki bunkó, lásd előttem párral hozzászólót. Mondjuk ő csak kamuzott a 100-al
2010. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
125-tel, bocs
2010. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
És neked "hány IQ-d van", hogy nem bírod beírni google-be azt az 1 db szót, hogy meditáció?
2010. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!