Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lehet ez? Képesség?

Mi lehet ez? Képesség?

Figyelt kérdés
Sokáig hülyeségnek tartottam, hogy biztos csak beképzelem magamnak, de beláttam már hogy nem...Mivel lehet azt magyarázni hogy előre megérzek bizonyos dolgokat.Pl telefonhibásokat, előtte 1-2 percel mintha valaki küldene nekem róla információt hogy csörögni fog a telefon, hirtelen végigfut az agyamban a semmiből hogy mindjárt hivni fog az x,y...rá 1-2percre már hiv is...Eleinte gondoltam hogy csak képzelődöm de mikor már itthon a családtagjaimnak is mondom: vedd elő a telefonod mert mindjárt hivásod lesz, rá 1 percre csörög is a telefon...Nem 1-2 alkalomról van szó, szinte napi 5-10x is megérzem.Nem csak a telefonról van szó, sok másról is, pl hogy fog jönni hozzánk valaki, az is szintén előtte pár percel mindig áttfut az agyamon és annyi, már jön is a vendég...Vagy ha valaki szeretne tőlem kérdezni valamit azt is általában megérzem és még mielőtt kérdezne én szólok neki hogy na mondjad mit szeretnél,vagy hasonlókat...Sokmindennel vagyok igy, mi lehet ez? Lehetne ezt valahogy fejleszteni esetleg? Egyébként mostanában rengeteg fura megymagyarázhatatlan dolog történik körülöttem...nagyon furcsa véletlen egybeesések...Tegnap éjjel áttéltem egy nagyon közeli rokonom halálát, mintha az ő testében lettem volna, annyira rossz volt hogy majdnem beleőrültem, közel voltam hozzá....és nem álmomban,de nem is ébren, valami más volt,sosem éreztem még ilyet.Hülyegyerekek kiméljenek ha nem gond...Nem képzelődök és nem is kamuzok....Ha valaki tud segiteni hogy megértsem ezt kérem irja meg.
2010. jún. 21. 10:46
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
11%
Neked aztán van fantáziád :) Nem ítéllek el, minden ember szabadon lehet hülye. Szellemek? Ugyan már. Ilyen nem létezik. Ja és olvastam a kommentek között hogy aludt a srác az ágyban és jött a tűszurkálós árnyalak. Szerintem kérdezd meg tesódat vagy a pedomacit, hogy járt e nálatok mostanság. Egyébként, kedves kérdező, miért jó az hogy ennyire ragaszkodsz a kitalációdhoz, ami valljuk be, eléggé sablonos. Szerintem ne nézz több Médiumot vagy Mentalistát. Oh és végezetül: ha nincs jobb dolgod annál, hogy itt kérdezgess ostobaságokról, inkább szerezz be egy csinos barátnőt.
2010. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
4%

Tudod ez az oldal arra van hogy kérdezzenek Mr.NagyOkos,

És akinek nincs jobb dolga minthogy ilyen ostobaságokat kérdezzen az külön az ezotéria rovatban kérdezheti a baromságait.

2010. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

22:44 -nek üzenem, hogy ezt hagyja abba. Igen is vannak olyan emberek, akik fogékonyak a parapszichológia bizonyos területeire / ágaira. Gyakran függ az illető: Születési helyétől, gyermekkori élményektől, drogok szedése, érzelmi fejlettség stb. ( Lehetne sorolni, én is csak találgatok, mert nem vagyok sem orvos se más, és magamból indulok ki. )

Köztük én is ilyen vagyok. Bizony az emberi agy már annyira komoly, hogy képesek vagyunk ilyen dolgokra!

Itt volt egy kommentelő aki azt írta, hogy ha elfogadjuk és nem félünk tőle, akkor ez akár tovább is fejlődhet. Nos én azt hiszem féltem ettől a dologtól, sőt, én az egyik tanáromnak elmeséltem ezt a dolgot, és mondtam neki, hogy minél inkább kiadom ( kibeszélem ) magamból ezt, annál kevésbé jönnek elő ilyen szituációk! És tényleg, teljesen legyengítettem magamban a képességet természetfeletti (?) dolgokkal kapcsolatban!


És hogy megemlítsem az X-men-t. Igaz kicsit más dolgokról van benne szó, de az emberiség bizony arrafelé fejlődik! Evolúció, tág fogalom, de ebben benne van minden, köztük az agyi evolúció is! Megnyílvánulhat intuícióban ( pl. éjszaka arról álmodunk, hogy meghal valakink ( nem tudjuk ki ) és látjuk átmenni egy kapun, és másnapkiderül, hogy igen, tényleg meghalt mondjuk a nagymamánk! ( Ez velem történt meg ) Nem vicces, és aki nem érti meg ezeket a dolgokat, azokat sem hibáztatom, mert nem mindenki fogékony rá, illetve nem mindenkiben fejlődik ki effajta dolog.


És tényleg, ha nem tudsz akkorában gondolkodni, hogy megértsd hogy több dimenziója is van a világnak, akkor sem kell ilyen módon véleményt nyílvánítani, mert ez eléggé visszataszítónak hat rád nézve.


Annyi csoda van ezen a Földön, vegyétek észre, és kezdjetek el magatokban hinni!!!

2010. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

22:56-nak írom aki nekem címezte kommentjét.

Rendben, azt elismerem, hogy vannak olyan emberek akik fogékonyak a parapszichológiára és képesek megérezni szeretteik, hozzátartozóik halálát vagy ha rossz dolog történik velük. Édesanyám is felhívott tavaj, mikor táborban voltam és kiment a bokám. Helyrerakták, utánna a fájdalom is elmúlt, de édesanyám felhívott rá félórára hogy minden rendben van-e?

Viszont az kissé furcsa, hogy a kérdés írója MINDIG megérez előre dolgokat. Velem is történt már ilyen, de ritkán. Ezt déjà vu-nek hívják, amikor valaki úgy érzi, hogy az éppen történő eseményt, helyzetet már korábban átélte. Utánanéztem a Wikin is. De továbbra sem fogok hinni a szellemekben, mivel szerintem azok az emberek találták ki őket akik nagyon szerették elhunytaiakt és vágyakoznak utánuk. Nekem is meghalt mindkét nagymamám, még 10 éves korom előtt és hiányoznak is, ez természetes de elfogadtam, hogy elmentek.

Tudom hogy sántít a gondolatmenetem de én így gondolom.

Egyébként sokkal inkább hiszek egy Shadowrun, vagy egy Fallout/FEV vírus elméletben, aminek következtében vált az ember fogékonnyá a mágiéra, illetve gyorsított evolúviós fejlődésen esett át.

2010. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést tudományos szemszögből vizsgáljuk, akkor nem lehetséges a jövőbe látás, azaz maximum nagyon bonyolult számításokkal félig ismerhetjük, mert a kvantumfizika kimondja, hogy egy részecskének nem ismerhetjük egyszerre pontosan ah helyét és a sebességét, SEMMILYEN esetben, ebből kifolyólag, nem tudjuk megmondani, hogy mi fog történni. A hullámfüggvény viszont nem zárja ki a determinizmus elvét, de csak félig engedi meg, hiszen minél pontosabban ismerjük meg a részecske helyét, annál pontatlanabbul tudjuk a sebességét, és viszont. És gyakorlatilag az emberi agy is atomi szinten működik, így az emberi agy viselkedését sem tudjuk kiszámítani. És a jövő nincs meghatározva, a jövő formálható! Hiszen gondoljatok bele! Lehetne egy ember szabad, ha pontosan meg lenne szabva, hogy mit fog csinálni? Lehet Isten forgatókönyvéről is beszélni, ebben az esetben sem lenne egy ember sem szabad. De a döntést a Bibliában is az emberekre bízzák, mert Isten nem kényszeríti az embereket arra, hogy őt kövessék, mert a döntés előttük van. Tehát tudják változtatni a jövőt. Tehát ha a jövő nincs leírva, akkor nem is lehet ismerni. Tudom, hogy jövök itt az én hideg tudományommal, de ez az, amiben én hiszek!
2010. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a telefonhibásokat én is megérzem :DDDDD
2010. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

En is valahogy igy vagyok.. azert a telefonhivasokat nem erzem meg, de ha latok egy autot es gondolom ki van vele es nem o az akkor azutan altalaban mindig latom azt akire gondoltam...

vagy ha latok egy embert es valakinek hiszem, es nem o az akkor altalaban azutan latom azt a szemelyt is

2010. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!