Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lehet ez? Képesség?

Mi lehet ez? Képesség?

Figyelt kérdés
Sokáig hülyeségnek tartottam, hogy biztos csak beképzelem magamnak, de beláttam már hogy nem...Mivel lehet azt magyarázni hogy előre megérzek bizonyos dolgokat.Pl telefonhibásokat, előtte 1-2 percel mintha valaki küldene nekem róla információt hogy csörögni fog a telefon, hirtelen végigfut az agyamban a semmiből hogy mindjárt hivni fog az x,y...rá 1-2percre már hiv is...Eleinte gondoltam hogy csak képzelődöm de mikor már itthon a családtagjaimnak is mondom: vedd elő a telefonod mert mindjárt hivásod lesz, rá 1 percre csörög is a telefon...Nem 1-2 alkalomról van szó, szinte napi 5-10x is megérzem.Nem csak a telefonról van szó, sok másról is, pl hogy fog jönni hozzánk valaki, az is szintén előtte pár percel mindig áttfut az agyamon és annyi, már jön is a vendég...Vagy ha valaki szeretne tőlem kérdezni valamit azt is általában megérzem és még mielőtt kérdezne én szólok neki hogy na mondjad mit szeretnél,vagy hasonlókat...Sokmindennel vagyok igy, mi lehet ez? Lehetne ezt valahogy fejleszteni esetleg? Egyébként mostanában rengeteg fura megymagyarázhatatlan dolog történik körülöttem...nagyon furcsa véletlen egybeesések...Tegnap éjjel áttéltem egy nagyon közeli rokonom halálát, mintha az ő testében lettem volna, annyira rossz volt hogy majdnem beleőrültem, közel voltam hozzá....és nem álmomban,de nem is ébren, valami más volt,sosem éreztem még ilyet.Hülyegyerekek kiméljenek ha nem gond...Nem képzelődök és nem is kamuzok....Ha valaki tud segiteni hogy megértsem ezt kérem irja meg.
2010. jún. 21. 10:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2010. jún. 21. 11:33
 12/27 anonim válasza:
70%
Huu Te nagyon szerencsés vagy ha tényleg tudtál (volna) találkozni. Ha fehéren világítottak kedves és mosolygós "lények" voltak akkor nem kell félni tőlük. Barátságosak. Én ugyanígy voltam csak amikor rám mosolygott a nő nagyon csúnyák voltak a fogai és amikor megkérdeztem azt mondták, hogy rosszból lett jó. De mindenesetre ha még egyszer megmutatja magát akkor mondjam neki, hogy menjen oda vissza ahonnan jött. De végül nem jött többet. Nekem is így dobogott a szívem azt hittem nem bírja tovább ezt a sebességet...Valószínű mutatni akartak neked valami. De, hogy megijedtél engedték, hogy egyenlőre csak ennyit tapasztalj. Lehetséges, hogy majd újból eljönnek. Csak ha ez történik mond nekik, hogy nyugtassanak meg, mert ez neked még új és tartasz egy kicsit. A mamád, meg nem feltétlen maga miatt nem tud átmenni hanem mert valaki a családból nem engedi. Túlságosan ragaszkodik hozzá és siratja, bárki is az és te tudod mondd meg neki, hogy engedje el ő mindig ott lesz vele és fentről figyel. Neki ott jó helye lesz.
2010. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Úgy irigyelem az ilyen embereket mint te:)

Én is szívesen elfogadnék ilyen képességet:)

2010. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Nekem az egyik barátomnak volt egy úgymond "képessége", bár én inkább furcsa dolognak mondanám.

Ha nem bánjátok leírom a legfurcsábbakat.


1. Még általános iskola 8. osztályában mesélte, hogy este amikor már félig álomban volt valaki bement a szobájába és ő nem tudott csinálni semmit. És az a valami egy tűt, vagy nem is tudta hogy mit szúrt a lábába és érezte, hogy fáj is neki. Reggel mikor jött suliba ott volt egy nagy seb a lábán, és pont ott ahol este az a valami megszúrta.


2.

a, Ez is általános iskola 8. osztályában történt még farsangkor. Bent voltunk a terembe: én, ő, meg még 1 jó haver. Egyszer csak azt mondta: nézzétek a szembelévő házat ott egy nagy piros szempár. Persze mi nem láttunk semmit, de ő mondta hogy ott van higgyük el. Mikor ezt kimondta egyszerre csak megmerevedett és el kezdett kifele menni az ajtón és hiába szóltunk neki, kiabáltunk vele, hogy "Hé mi van veled, jól vagy?" nem reagált semmit. Haverom még 1x jól fejen is vágta (:D:D), de arra sem reagált semmit. Mikor kiért az ajtón, akkor magához tért és azt mondta, hogy egy hangot hallott, ami arra kérte, hogy mennyen ki a teremből és csináljon valamit. (Hogy mit azt ő se tudta)

b, Ugyan így hárman ugyan ezen a napon farsangkor(+ 1 lány aki osztálytársunk volt) elmentünk megkeresni tesómékat. Megtaláltuk őket dumáltunk meg ilyenek. Utána haver monda mennyünk be a fiú wc-be mert mondani akar valamit. Persze a lány ismerősünk nem jött be a wc-be. Kint sötét volt(a farsang nálunk estefelé volt)csak a wc-ből kiáradó fény volt látható a padlón. A lány ott állt, ahol a fény volt és én bezártam az ajtót. Erre haver monda, hogy ne zárjam be(persze már késő volt), mert pont erről akart beszélni. Ezért gyorsan kinyitottam, de mire kinyitottam az ajtót a lány eltűnt!!!

Mindenhol kerestük végül a teremben találtuk meg és nem tudja hogy került oda.


Ezek voltak a legfurcsább esetek amik velem és a haverommal történtek.

:D:D:D

2010. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
hallod ,ez egy baromi jó képesség, agykontrollos vagyok, de ennyire nem vagyok jó(még)
2010. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%
Ezt úgy hívják, hogy intuíció, és mindenki kifeljesztheti magában. :)
2010. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%

A kontakthibás kábelt kicseréltük. Érzed még a jövőt?


Smith ügynök

2010. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

de jó már neked :D , én csak álmodni szoktam ilyeneket ...

az is képesség hogyha megálmodunk előre dolgokat?

2010. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
utolsó vok, ja és énis sáltalába kerek órába kelek fel,de az a legdurvább amikor több éjszaka egymás utána 00:00 kor
2010. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
hopszi ezeket egy kicsit elírtam ,bocsi
2010. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!