Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lehet ez? Képesség?

Mi lehet ez? Képesség?

Figyelt kérdés
Sokáig hülyeségnek tartottam, hogy biztos csak beképzelem magamnak, de beláttam már hogy nem...Mivel lehet azt magyarázni hogy előre megérzek bizonyos dolgokat.Pl telefonhibásokat, előtte 1-2 percel mintha valaki küldene nekem róla információt hogy csörögni fog a telefon, hirtelen végigfut az agyamban a semmiből hogy mindjárt hivni fog az x,y...rá 1-2percre már hiv is...Eleinte gondoltam hogy csak képzelődöm de mikor már itthon a családtagjaimnak is mondom: vedd elő a telefonod mert mindjárt hivásod lesz, rá 1 percre csörög is a telefon...Nem 1-2 alkalomról van szó, szinte napi 5-10x is megérzem.Nem csak a telefonról van szó, sok másról is, pl hogy fog jönni hozzánk valaki, az is szintén előtte pár percel mindig áttfut az agyamon és annyi, már jön is a vendég...Vagy ha valaki szeretne tőlem kérdezni valamit azt is általában megérzem és még mielőtt kérdezne én szólok neki hogy na mondjad mit szeretnél,vagy hasonlókat...Sokmindennel vagyok igy, mi lehet ez? Lehetne ezt valahogy fejleszteni esetleg? Egyébként mostanában rengeteg fura megymagyarázhatatlan dolog történik körülöttem...nagyon furcsa véletlen egybeesések...Tegnap éjjel áttéltem egy nagyon közeli rokonom halálát, mintha az ő testében lettem volna, annyira rossz volt hogy majdnem beleőrültem, közel voltam hozzá....és nem álmomban,de nem is ébren, valami más volt,sosem éreztem még ilyet.Hülyegyerekek kiméljenek ha nem gond...Nem képzelődök és nem is kamuzok....Ha valaki tud segiteni hogy megértsem ezt kérem irja meg.
2010. jún. 21. 10:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen, egy képesség. Keveseknek van, még kevesebben tudják helyesen használni. Lehet parafenomén képesség, de lehet puszta véletlen is. Ezentúl bármi ilyen átfut az agyadon, írd le, és ha beteljesül, mindig pipálgasd ki. Ha nagyon sok pipát találsz, akkor vélhetőleg nem véletlen, hanem igazi, valódi képesség. Ha csak úgy elenyészően, úgy 10-ből 1-2 olyan van, ami bejött, akkor az lehet esetleg véletlen, de arra sincs nagy esély. Ezen kívül még megpróbálhatod fejleszteni, tudatosan gondold át, hogy mi is fog történni, ha érzel egy ilyet, és ha megvan, próbáld előcsalogatni a többi részletet, a többi rejtett háttért, pl. aki hív épp beteg, vagy xy személy hív stb...
2010. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ja és van még valami.Néha ha csak teljesen spontán kezembe fogom valaki más mobilját,nem is tudom hogy irjam, mintha nem gondolnák rá hogy mit akarnák vele csinálni, de mégis kezembe veszem akkor az a mobil rögtön lefagy.Több ilyen szituáció volt már, mindenki azt mondja hogy akkora elektromágneses mezőt bocsát ki a kezem hogy lefagynak tőle a mobilok...de persze csak hülyülve...Volt mikor nem kapcsolt be utána napokig egy telefon...Nem mindig fordul elő csak bizonyos esetekben,eddig kb 15-20 alkalommal
2010. jún. 21. 11:02
 3/27 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul, de elég ritka, és csak két-három másodperccel hamarabb villan be, hogy na, most történik meg. Szinte villámcsapásként hasít a tudatomba ilyenkor a dolog. Ez lehet telefon, csengő, vendég, ajtónyitás, valaki megszólalása, feltűnése, reklám a tv-ben, busz, piroslámpa, főnök, bármi vagy bárki, ami, vagy aki váratlan.
2010. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan igy, csak általában több idővel előtte...
2010. jún. 21. 11:04
 5/27 anonim válasza:
A leírtakból tényleg valami különleges képességed van. Valószínű azért kaptad mert Te ezt el tudod fogadni és nem félsz a történtektől. Fel tudod dolgozni bármi is történik és nem is félsz ettől a képességtől. Kérd magadba az angyalkákat meg az égieket, hogy küldjenek jeleket azért, hogy tudd fejleszteni. Ez megnyilvánulhat úgy is, hogy pl. elmész egy könyvesbolt mellett és késztetést érzel arra, hogy bemenj és szétnézz(lehet találni fogsz egy spirituális könyvet ami szerinted megfelelő lenne). Vagy ha ugyanazokat a zeneszámkat hallod többször egy nap vagy mondjuk ugyanazt a számjegyet látod többször órán. stbstb. Ne hagyd elveszni ezt a tudást! Sok sikert a továbbiakban :-)
2010. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
óráról jut eszembe.Az is ennek tudható be hogy általában mikor magamtól felébredek akkor mindig kerek az idő? Pl 6:00, 10 :00 00:00 Olyankor hirtelen mintha kapnák egy jelzést hogy keljek fel és nézzek az órára, olyankor mindig 00 a vége... Kezdek belebolondulni ezekbe, főleg az esti incidens után, szörnyü este volt, nem is aludtam egész éjjel, mintha egy szellemekkel teli szobában próbáltam volna elaludni, szörnyü volt.Egyébként 1 hete még én is kinevettem mindenkit aki hitt ilyen dolgokban,szellemekben stb, jót nevettem rajtuk mindig és erősen tagadtam a létezésüket, de a tegnap éjjel megváltoztatta a dolgokat bennem...
2010. jún. 21. 11:11
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem tudod, milyen van? Hogy gondolok egy zenére, dúdolom magamban, és legtöbbször pont az a zene 5-10 percen belül megszólal a rádióban, amit hallgatok!!! :) Én örülök ennek, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, nem helyezem előtérbe az életemben.
2010. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%

Akkor meg lehet, hogy azért van, mert nem hittél bennük és megmutatták, hogy igenis léteznek!

Nekem van egy "számos" könyvem: Doreen Virtue:Angyali számok

Leírom mit ír 00-ra: A Teremtő kifejezetten Neked küldi ezt az üzenetet, és arra kér, hogy figyelj, és habozás nélkül kövesd útmutatásait.

Ez jelentheti jövődre nézve iskola/munka/párkapcsolat stb.

2010. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is, előjöttek, mert lehetséges, hogy egy közvetítő vagy. Pontosan most hány éves vagy? Mert ez attól is függ, lehet, hogy eddig vártak, hogy érettebb legyél. Vagy már rég felnőtt vagy?
2010. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
küldhetnétek nekem ilyen irományokat, érdekelne. Már régóta tapasztalom ezeket,nagyon akarják hogy figyeljek rájuk:) Egyébként hogyan lehetne egy holtat továbbsegiteni e világról? Nagymamám 2 hónapja meghalt, egyik napról a másikra, vasárnapról hétfőre, kb hajnali 3-4 között a fia és férje névnapján, a temetése pedig a lánya névnapjára esett...Ez előtt semmi gond nem volt, most pedig minden halálos betegen korházban fekszeken külömböző sulyos tünetekkel amire nem tudnak magyarázatot adni az orvosok hogy mitől lehettek.Egyikük éjjel belehajtott autóval egy fába, nem reagált neki se a fék se a kormány...Mindhárman tapasztalták már mióta meghalt hogy találkoztak vele, érezték a jelenlétét.Ő volt szinte a világ legkedvesebb embere, most pedig ő teheti ezeket? Tegnap vasárnaptól ma hetfőre hajnali 3-4 között kezdtem el erősen érezni én is itthon valamit, mintha tele lenne szellemekkel a szoba és akkor éltem átt a halálát.Annyit éreztem hogy a szivverésem annyira felgyorsult mintha géppuskával lőnének, annyira hangosan hallottam mintha dobbal ütnék, levegőt nem kaptam és csak fényeket láttam mindenütt, remegett az egész testem utána láttam magam ahogy kezdek felemelkedni, kikelni a testemből és felszálni és körülöttem fénylő valamiket.Annyira megvoltam már ijedve hogy nagynehezen észheztéritettem magam és kiugortam az ágyból.Nem álom volt,ez valami más.Ez az egész olyan homályos már, de még mindig kiráz a hideg tőle...
2010. jún. 21. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!