Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretnék bevonzani sok...

Szeretnék bevonzani sok pénzt. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:08
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Ááá, most már nem. Most valami fideszközeli megfejtés kellene, csak én távol tartom magam a politikától. (Sajnos. :))

De nyertem 890Ft-ot a skandináv lottón, yippíííí, úgyhogy csak így tovább! :)

2010. jún. 10. 15:59
 32/45 anonim ***** válasza:

> "Minden kiadott forintom a világot gazdagítja és megszokszorozódva érkezik vissza hozzám". Már miért ártana?


Önmagában, közvetlenül tényleg, miért is ártana? Ahogy az emberek 99%-a felületesen értelmezi, úgy már árthat társadalmi szinten azoknak, akik ezt az értelmezést elhiszik: ez nem más, mint a jól ismert "Fogyassz!" üzenet új mellényben.


Aki képes a "világot gazdagítom" kifejezésen is addig töprengeni, míg bele nem érez, mit jelentene ez mindannyiunknak, az valóban nem tévedhet sokat ezzel sem. Neki persze nem sok szüksége van sikerkönyvekre legalább két okból...

2010. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Szabó Simon válasza:
Ahhoz, hogy beáramlásod legyen, kiáramlásodnak is kell lenni. Ha pénzbeáramlást szeretnél, valamit érte ki kell áramoltatnod; terméket, munkát, stb.
2010. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
39%
Tanulj valamit az "ezoterikus" f@szságokon kívül, és dolgozzá' b@zmeg!!!
2010. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
34%

"Szopjál faszt pénzért. A magyar nők 80%-ának bevált módszer!"


Hát, elég sokan így csinálják :(

2010. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne
2010. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
lottózz!
2010. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
Láttam egy keresztény műsort, ahol egy vállalkozó házaspár azt ecsetelte, hogy majdnem tönkrementek a válság miatt, de sikerült megfordítaniuk a szerencséjüket. Ezt úgy érték el, hogy minden bevételük 10%-át jótékony célra adták. Minél többet adtak másoknak, nekik is annál több lett a bevételük. Szóval ha nagyon ezoterikusan akarsz pénzt keresni, akkor indítsd be a pénz áramlását hasonló módon. Azt viszont ne várd, hogy minden erőfeszítés és befektetés nélkül jönni fog a pénz, szóval legalább vegyél egy lottószelvényt. Addig is, amíg megjön ez a nagy gazdagság, dolgozz valamit és folyamatosan képezd magad. Hosszú távon a gazdagság kulcsa az, hogy kevesebb pénzt költs el, mint amennyit keresel, így a maradék már neked kamatozik. Javaslom, hogy látogass el a www.drtothandras.hu oldalra, ahol sok meggazdagodással kapcsolatos tanácsot olvashatsz.
2010. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért gondolja mindenki azonnal, hogy csak úgy várod a sült galambot. Nézd el, naív vagyok, hiszek az emberek jóságában, remélem, hogy te nem így akarod bevonzani. Egyébként be lehet, de én azt tanácsolnám neked, hogy nézz utána a témának kicsit részletesebben, mert akkor jobban megérted az összefüggéseket. Tanácsaim:


1. Először is selejtezz! Csinálj helyet magad körül, hogy be tudd fogadni az újat!

2. Nézz utána a pénzmágnes meditációnak és alkalmazd!

3. Szerezd meg a Gazdagodj című cd-s meditációs gyakorlatot!


Én hiszek abban, hogy ha be akarsz vonzani sok pénzt, és magadhoz vonzhatod közvetve is, így is teljesül a kérésed. Tehát a kérésed teljesülhet egy jobban fizető munkahely , vagy valamilyen új lehetőség bevonzásával, a lényeg, hogy vedd észre magad körül a lehetőségeket.


4. Fejleszd önmagad! Az emberi lét egyik célja, hogy életünk folyamán egyre magasabb és magasabb, fejlettebb szintre juttassuk önmagunkat. Értsd ezt pl. anyagi, munkahelyi, erkölcsi, szociális és tudás téren egyaránt. Ezáltal is bevonzod magadhoz az újabb és újabb lehetőségeket. Új embereket, új dolgokat ismersz meg, az új emberek új munkát is hozhatnak, melyek pénzbeli gyarapodást idézhetnek elő számodra.

2010. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 BlackSword ***** válasza:
25%

Ha tényleg meg akarsz gazdagodni gyorsan és fáradtság nélkül, akkor írj egy könyvet hasonló címmel... Be fog jönni...

De egyébként van egy másik tippem is: DOLGOZZ!!!!!!!!!!!!!!! Mindenkinél jobban, olcsóbban és gyorsabban...

2010. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!