Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretnék bevonzani sok...

Szeretnék bevonzani sok pénzt. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
44%
Találd fel a metamágnest, aminek a gondolat a katalizátora és ásványvízbe, miegyebekbe keverhető, napi egy-másfél liter bevitelével magad leszel a vonzás, juhéjja! Ha találsz bátor befektetőt, a te pénzgondjaid megoldódnak. Azt persze nem ígérhetem, hogy sose ver meg senki :D
2010. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
73%
Emberek, aki nem ismeri a vonzás törvényét minek ír? Aki pedig ismeri, az minek kérdez?
2010. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Az igazságra vagy kíváncsi? Az nem gond sikeresség szempontjából, ha mersz álmodozni kicsikét. Ahogy a "titok" meg "vonzás" előtti időkben. Az megint csak jól jön, ha mélyen hálás vagy azért, ami van, és emellett is képes vagy célokat kitűzni, de nem a vágy vagy a sóvárgás vezet előre. Ez is így volt Bhyrne előtt. Akkor miről beszélünk?


Kapott a dolog egy új, összefoglaló marketing nevet, és valaki a válság-hoax közepén nagyot kaszált a vágyakozók pénzéből. Ismerem, és lennének kérdéseim...

2010. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
54%

Én anno vettem egy Buddha szobrot, és munkába menet mindig megsimogatom a hasát. Nekem bevált, jó munkákat hoz, és a válság közepén is mindig tudtam dolgozni, volt munkám és ezért aztán pénzem is.

Amúgy buddhista vagyok...

2010. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Privibe ird meg mire költenéd? Mit szeretnél. Bármi lehet. Ha tényleg csak pénz kell legyen. De ahhoz kellene tudnom a részleteket. Priviben segítek.
2010. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Ment a levél. :)
2010. jún. 9. 23:09
 27/45 anonim ***** válasza:

Off: Hű, a Buddha szoborral most volt egy durva történetem!! Én is buddhista vagyok. Az unokanővéremnek vettem egy nagy buddha szobrot az új lakásába, hogy hozzon neki sok sikert meg pénzt meg boldogságot, rá egy hétre elloptájk a méregdrága telefonját meg a pénzét, stb, rettenetesen kiborult, hááát, szóval szerintem jól beindította a csajnál a karma törlesztést...


On: én is ezen vagyok, de ez nagyon nehéz, ha pl. minden nap anyagi problémákkal küzd az ember, mert egy minimális negatív energia és már nem is sikerül. Nekem mindig az jön be, amire még gondolni se gondolok, csak 1x csak bevillan, h de jó lenne ha és elképzelem 1 mp-re, de nem is gondolok bele és folytatom tovább a dolgom. Most volt 1 olyan, h ebben a szituban láttam a párom bankszámláját és rajta, h a fizetése 200ezer ft. Rá 1 napra közölte velem, hogy ennyit fog ebben a hónapban keresni. De ha azt akarom (azt akartam volna írni, h tudatosan, de ez mást jelent, inkább úgy írom, hogy egóból), h találjak egy 20 ezrest és gondolkodom rajta, akkor az sose sikerül. Csak tiszta tudattal lehet bevonzani, az pedig rettenetesen nehéz.

2010. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
M. Ágnes, született Mágnes, gyakorlott nagyhatású pénzvonzó. Telefonszám: 06-90-631-994.
2010. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
7:50 vagyok. Azzal, hogy pénzt akarsz bevonzani, dehogy ártasz másoknak (vki ezt írta), ez nem igaz és nem is önzés. Az energia végtelen és a pénz is abból van. "Minden kiadott forintom a világot gazdagítja és megszokszorozódva érkezik vissza hozzám". Már miért ártana?
2010. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 BlackSword ***** válasza:

Most inkább nem tartok erkölcsi szemináriumot arról, hogy miért is önzőség -édesanyám szavaival élve- lób@szás fejébe pénzt várni... Szerintem is az... A pénz nem energia, hanem anyag, az anyagi világ kitalált és kifejlesztett eszköze...

Ha pénzt akarsz keresni, akkor mennj el dolgozni, ha meg még több pénzt akarsz szerezni, akkor mennj el managernek, a BKV-hoz... Egy-két év, és garantált a milliók a számládon...

2010. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!