Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan találjak munkát agykont...

Hogyan találjak munkát agykontroll segítségével?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érettségivel, diplomával könnyebb lesz.
2013. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érettségivel és 2 szakmával, több nyelvtudással, jogsival se megy. Hirdetés van bőven, csak sehova nem engem vesznek fel pályakezdőként. Nem kell hülyének nézni az embert, nem csodát várok tettek nélkül. De ha már 1 éve sehogy sem megy, akkor gondoltam valami ilyesmi módszer segíthetne.
2013. nov. 4. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:

diplomával vagyok munkanélküli...nem lesz egy könnyű feladat neked sem.

sok sikert!

2013. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyeljél, én is 1 évig kerestem munkát, igaz én szakma nélkül de fizetősön az örökségemből leraktam egy szakmát gyorstalpalón és azzal sem ment, és nagy csoda folytán a munkaügyi indított egy tanfolyamot amivel sikerült elhelyezkednem, igaz az ő segítségükkel és csak 3 hónapra, de utána is kb 4 hónapig kerestem munkát, bármit elvállaltam volna, bármit és így nagy nehezen felvettek egy kis céghez ahol egy nagy cégnél dolgozok takarítóként, ezt a szakmát raktam le a munkaügyibe, annyiból jó hogy ezzel eltudok később helyezkedni komolyabb cégeknél is, ahol jobban meg is fizetnek, de mivel nem volt szinte semmi tapasztalatom így csak egy kis maszek céghez sikerült bekerülnöm de a semminél ez is több.

Én is rengeteg helyre elküldtem önéletrajzokat, nagyon kevés helyről kaptam visszajelzést hogy elfogadták a jelentkezésemet de mindegyik helyre olyan embert vettek fel akinek volt már gyári munka tapasztalata, nekem végül is ez volt a gondom. Most már elvagyok egy helyen persze mellette ugyanúgy nézem a hirdetéseket, de már csak arra jelentkezem ami ígéretesnek tűnik, mert ahhoz képest hogy nem nagy a fizetés, jó helyen vagyok szerencsére, de valóban nem könnyű.

Ez a módszer semmit nem segít, próbálkozz azzal hogy hetente elküldöd megint az önéletrajzaidat ugyanazokra a helyekre ahová jelentkeztél még ha nincs is meghirdetve állás akkor is, mert így látják hogy kitartó vagy és akkor talán behívnak egy interjúra és akkor legrosszabb esetben is bekerülsz a rendszerbe ami azt jelenti hogy ha valahol üresedés van akkor megeshet hogy soron kívül felvesznek téged, de mindent vállalj el, takarítástól kezdve a segédmunkáig mindent, mert a legtöbb céghez elég ha bekerülsz és idő kérdése után feljebb is léphetsz ha úgy hozza az élet.

A barátnőmet is azért vették fel egy multi céghez ami elég jó errefelé mert 3 hónapon keresztül hetente adta le a jelentkezését, és igaz nem a megpályázott munka kört fogta ki, hanem kisegítőnek vették fel a raktárba, de most már olyan jól dolgozik fél éve már hogy valószínű átveszi őt a cég egyik alvállalkozója több pénzért egy olyan munkakörbe ahová igaz külön képzés kell, de fizetik a képzés költségeit neki, és ha sikerülnek a vizsgái akkor elmehet raktárosnak ami sok adminisztrációval és felelősséggel jár, de jó pénzért kerülhet oda.

2013. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Agykontroll? Próbálkozz a kormánypárti médiával. Igaz, ők agymosásban utaznak, de a kettő rokonterület.
2013. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell hozzá alfázni meg ilyenek. Vegyél egy papírt és írd le jelen időben, hogy hogyan képzeled el az új munkád, mintha már meglenne. pl: -Imádom a munkám, azt csinálom, amit szeretek, jó fejek a kollégáim és rendes a főnököm, havi 200 ezer forintot keresek, könnyűszerrel félreteszek belőle....stb. És ezt írd le minden nap. Képzeld el, hogy ezek a dolgok már jelen vannak az életedben, érezd a boldogságot, a hálát, mond ki hangosan többször is, hogy köszönöm, akár minden állításod után 3x...a lényeg abban van, hogy már úgy kell érezned, mintha így lenne, nem a jövőben, vagy nem csak vágyni rá...
2013. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B. Marcsi válasza:
A 6-os hozzászóló nagyon jót írt!!! Ezt érdemes megfogadni. Én is elvégeztem az agykontrollt. Életem legjobb döntése volt. Olyan munkám van, amit semmi pénzért nem cserélnék le. Aki keres munkát vagy szeretne váltani az írjon, lehet, hogy tudok segíteni.
2013. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os nem az agykontrollról írt, hanem a vonzás törvényéről. Bár mindegy, mert mindkettő maszlag.
2013. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!