Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet javítani a hallásomat...

Lehet javítani a hallásomat az agykontroll segitségével?

Figyelt kérdés
egyébként születésem óta hallássérült vagyok és jókat hallottam az agykontrollokról, és ezáltal lehet erősiteni a hallásom fokozatát...
2013. jan. 7. 03:23
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
nem, nem lehet.
2013. jan. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, miért vagy hallássérült sztem. Mert amúgy nagyon sok mindenen segít az agykontroll, akár ezen is. Kivéve, ha mondjuk a hallócsont hiányzik, mert akkor nem biztos. szóval érted.
2013. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Agykontrollosok!

Ha az Agykonrtoll mindenre jó, akkor áruljátok már el, hogy miért van orvosi Egyetem, és miért vannak egyáltalán orvosok?


Minek, ha Agykontrollal egy hallássérült is javulni fog, olyan ember, akin orvosok sem tudtak segíteni?


Akkor nem kell orvos, kórház, semmi, csak Agykontroll tanfolyam, ahol a gondolat erejével gyógyítanak!!!


Miért kell ilyeneket mondani, hogy minden javítható, gyógyítható Agykontrollal?


Ha így lenne, nem lenne beteg ember a Földön!

2013. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Elég necces erre a kérdésre választ adni, mert a kérdező hite szerinti választ igyekszem adni, és a földhözragadt válaszolók meg fognak leszavazni, ahogy szoktak. Meg is fogadtam már, hogy ebben a kategóriában nem válaszolok, de most mégis teszem. Szemüvegem volt, és nem is kevés dioptria. A rövidlátás hátterében a jövőtől való félelmem állt. És igen, mivel orvosilag a szemüveg volt a segítség, mégis próbálkoztam agykontrollal. Volt vágyam a tisztánlátásra, hitem is, hogy láthatok, és elvártam a látásjavulást. Nem görcsöltem rá, hanem elengedtem a dolgot, azaz akartam látni, de egyébként pedig legyen meg az Úr akarata, ha mégsem. Azt mondogattam, hogy bátran nézek a jövőbe, élesen a látásom. Naponta 10 percet töltöttem ezzel a gondolattal ellazultan, az ébrenlét, és az alvás határán, reggel, félálomban. Másfél év után nincsen szemüvegem. Ha erősen vágysz arra, hogy halljál, akkor vágj bele! "Éles a hallásom,bátran hallom a jó hírt" Vagy válassz mondatot, de olyat, ami úgy hangzik, hogy már megtörtént, amire vágysz. Az agyunk vezérel, és amit sokszor gondolunk, kimondunk, azt elhiszi az agyunk, és megvalósítja. Az orvosokért pedig hála az Istennek. Nem helyette kell az agykontroll, hanem az orvosi segítség mellett.
2013. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te döntöd el,hogy elkezded szívvel-lélekkel csinálni és hinni benne,vagy inkább itt nézed ahogy trollok vitatkoznak. Minden betegségnél volt egy olyan ELSŐ agykontrollos aki elhatározta,hogy - bár másnak még nem sikerült - ő agykontrollal fog meggyógyulni. Miért ne lennél Te az első ebben? Nagy bátorítást adna ha már százan megcsinálták volna és erről olvashatnál,de a képzeleted is hasonló bátorító erőt tud kovácsolni. Amúgy egy ilyen esetről hallottam, egyik hírlevélben küldtek lniket az interjúról,majd lehet, hogy megkeresem.
2013. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CitizeN*CN válasza:
Kedves #3-as!Hadd válaszoljak neked. Nos,hogy miért van orvosi egyetem? =Azért,hogy orvosokat képezhessenek,akik kreált betegségekre írnak fel neked gyógyszert,ami valòszínűleg csak placebó és hasztalan szarok ,persze te meg is veszed...de hová megy a pénz?Segítek...A "gyògyszeriparba". persze aktívan megy a járványterjesztés is meg a betegség,vírus fejlesztés is,hogy miért? Azèrt,mert minél több a beteg,annàl nagyobb a gyógyszereladás,annál több pénz a "gyógyszeriparnak". Ezért egyszerűen tagadják az egyébb lehetőséheket köztük az agy kontrollt is,elnyomják ès a polgárokba nevelnek egy csomó hűlyeséget...de miért? Hát a pénzèrt,mert ugye abból sosem elég. Ha mindenki gyógyítaná magát (akár agykontrollaal) persze ingyen akkor az nem jelentene szép pénzeket a "gyògyszeripar" rèszére. Dióhèjban ennyi,de rengeteget tudnék még mesélni erről a tökéletes pénz csináló rendszerről,de most mobilròl vagyok ezért elnézést az elgépelésekért.
2013. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!