Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Öngyógyítás, de hogyan?

Öngyógyítás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Migrénem van, ami teljesen tönkreteszi az életem. már próbáltam számtalan gyógyszert. de semmit sem használtak. aludni sem tudok rendesen, és enni sem. állandóan fáradt vagyok és képtelen vagyok sikereket elérni mert nem tudok koncentrálni a fájdalom miatt.

láttam youtubeon videokat, meditáció meg ilyesmik. a migrénemre lenne valami ilyen 'módszer' ami segíthetne?



2013. aug. 12. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez talán segíthet:

"Mivel maga a fájdalom valójában az agyban keletkezik, mellyel tudatja a test a problémát, így mi is bele avatkozhatunk ebbe a folyamatba. Arról van szó pontosan, hogy a fájdalom egy jobb agyféltekés relatív, szubjektív észlelés. Azonban, ha megfoghatóvá tesszük, akkor átkerül a bal agyfélteke területére és az agy fájdalomcsillapító endorphint küldrá. Úgy tudjuk megfoghatóvá tenni, hogy elkezdjük elemezni, hogy mekkora vödörbe férne bele ez a fájdalom, emellett milyen szagú, ízű és színű. És ezekre keressük a választ folyamatosan, amíg el nem múlik a fájdalom."

Egyszer kipróbáltam fejfájásra, nekem bevált. :)

2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen tudatosítani kell önmagadban, hogy a fájdalom érzete és nagysága a saját agyadon múlik. Ha a sajátom, akkor kell, hogy tudjam befolyásolni. Arra is kell törekedni közben hogy semmilyen negatívumra ne gondoljunk.
2013. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

módszer, ami lehet hogy segít, ámbár nem biztos: egy jó pszichológus.


az ilyesmi általában (és ezt nagyon hangsúlyozom hogy általában..mert tartós fájdalmat okozhat fizikai probléma is, tehát legelsősorban rendes orvosokhoz menj. igen többhöz is.)


szóval általában pszichológiai jellegű.

pl. útálod a munkád és hogy ne kelljen ott dolgoznod a tudatalattid megoldja hogy addig legyen migréned amég ki nem rúgnak miatta.

vagy nem tudtál feldolgozni valamit, és a tudatalattid így üzeni hogy jó lenne ezt-meg-azt feldolgozni.


szóval leginkább mélyen nézz magadba. ebben segíthet az agykontroll, de akkor ne arra koncentrálj hogy "elmúlik-elmúlik" hanem arra hogy megtaláld a probléma okát.

2013. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek nekem is jól fognak jönni a fogam miatt,jó válaszok:)
2013. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!