Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Működik az Öngyógyítás?

Működik az Öngyógyítás?

Figyelt kérdés
Milyen módszerek vannak? (sporton kívül)
2011. febr. 19. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
beragasztod a sebet sebtapasszal
2011. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem pont így gondoltam, bár ezt szerintem te is tudod :)
2011. febr. 19. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Benned a gyogyito ero!

Tudod azt, hogy mi a problemad, a tuneted okozoja, amit gyogyitani akarsz?

Nagyon sok betegseget lehet gyogyitani, hiszen a legtobb fizikai betegsegnek, de verkeringesi betegsegeknek is a stressz, a megoldatlan lelki problemek az okozoi.

Tehat ezt kell megtalalni, az okot!

2011. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Működik, de mondjuk hisztéránál 90%-ot számít, infarktusnál meg 10%-ot.


Ajánlatos mindig orvossal, és gyógyszerrel vagy műtéttel együtt végezni.

2011. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam korfüggő. Azonkívül úgy gyógyítom magam, hogy nem teszek olyat, nem eszek olyat, nem iszok olyat stb. ami káros. 60 felett az embernek a belsejét ismernie kell. Ez is egy fajta öngyógyítás.
2011. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18:35

Ez az ongyogyitas es a betegsegnek a megelozese. Tehat magasvernyomas, vercukorszint, emesztorendszer stb.

Amikor egy betegseget a kezdeti stadiumaban kezdesz el kezelni, onmegfigyelessel, onkontrollal, akkor ezeket megtudod gyogyitani.

Tudatos eletmod. Amikor tudod azt, hogy mit szabad es mit nem, s ez vonatkozik az etkezesre, de az eletkorulmenyekre is.

2011. febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61 %-os vagyok. Pl a pánifélelemre jellemző tünetet vettem észre magamon , ami egy másik betegségből vagy miatta alakult ki bennem. Orvosnak mondtam.Elmondta, hogy lehetséges és ennyi. A félelemtől majd meg halltaqm, mert a megfulladásos halál nagyon kutya dolog lehet. Megtanultam, hogy győzzem le a félelmet és eddig még sikerült.
2011. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ráteszed a kezed ahol fáj, elképzeled hogy egy sugár megy be a fájó pontra ami majd meggyógyítja, és mondod közbe, hogy nem fáj,nem vérzik, elmúlik, vagy a gondoloatodba eljátszod hogy befeszel egy gyógyszert ami jó rá, és iszol a semmire vizet, DE NE ARRA GONDOLJ HOGY NEM VETTÉL BE SEMMIT! Hanem hogy ez majd jó lesz rá, mikor "bevetted" mondd magadba, hogy ez majd hatni fog 5-10 perc múlva, és nem fog fájni :) Nekem a legkisebb lányom 10 éves, és soha nem vett be még gyógyszert mert így gyógyítom őket, a másik lányom 18 ő már magát gyógyítja, és orvoshoz se jár..:) de ehez sok gyakorlás kell, és soha ne legyen tudatodba hogy ez nem fog hatni, meg nem tudod elképzelni, vagy nem is vettél be semmit...stb
2011. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!