Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vizsgadrukk leküzdése?

Vizsgadrukk leküzdése?

Figyelt kérdés

Fontos vizsgáim lesznek sűrűn és nagyon sok múlik rajta... Mindent egy lapra tettem fel és sajnos érzem a görcsöt ami akadályozza a koncentrálásomat. Szóval amikor nekiállok tanulni és nem megy valami vagy nem vagyok jó passzban jönnek az önostorozások stb. Mivel küzdhetném le ezeket a dolgokat? Tapasztalatokat kérnék!


Előre is köszönöm!



2013. máj. 5. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én holnap érettségizek,ha nagyon ideges vagyok meditálok egy kicsit és lenyugszok
2013. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizsga közben háromujj-technika. Azt tapasztaltam, hogy 5-10 másodperc után érezhetően csökken a feszültség bennem. Amúgy előtte napi 3-szor programozhatod, hogy sikerült, illetve azt is, hogy magabiztos vagy. Ne azt programozd, hogy "nem félek", vagy "nem izgulok vizsga előtt" hanem például azt, hogy "bátor vagyok, feltétel nélkül bízom magamban". Képzeld el magad olyan állapotban amiben akarsz lenni, legyél kreatív. Amúgy meg agykontroll mellett úgy is küzdhetsz ez ellen ha gyakran nézel szembe kihívásokkal és bízol magadban. Relaxálj gyakran és ha van időd mozogj néha a szabadban, kocogj vagy valami, meglátod, segíteni fogja a tanulást! Sok sikert! :)
2013. máj. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, majdnem elfelejtettem: Hatékony tanulás mesterfogásai - nézz utána, neten is fenn van! Aranyat ér!
2013. máj. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2013. máj. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!