Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mindig nagyon ideges vagyok...

Mindig nagyon ideges vagyok és olykor mindenkit meütnék mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ami ma bosszant, előbb utóbb úgyis kinevetnéd magad,amiért apróságok miatt is felhúztad magad. Ha fontos dolog "bosszant" fel, akkor pedig vond le magadnak a tanulságot: az élet nem csak kedvező és vidám dolgokból áll. A mentális fejlődésbe ugyanúgy beletartoznak a győzelmek (pl események felett IS !) mint a kudarcok, amelyeken adott esetben nem idegeskedni kell, hanem az üzenetét kell megfejteni.

MINDENNEK OKA VAN! Az ember élete végéig tanul, aztán sok ember vagy okul a dolgokból, vagy csak idegeskedik, és vagdalózik, mint egy megtámadott ember, ahelyett hogy tudatosan, célratörően cselekedne. Olyan ez, mint a kűzdő sportokban az edzés: ha alulra is kerül valaki pillanatnyilag, az ismereteit felhasználva felül kerekedhet, míg ha csak csapkod, mérgelődik, elégedetlenkedik, akkor arra megy el (teljesen feleslegesen) az ereje, s nem marad energiája a győzelemre.


Hatvanöt éves mérnök vagyok. Az életem során sokszor kerültem (többnyire önhibámon kívül, de volt hogy én voltam a "hibás") kellemetlen helyzetbe. Be kell vallanom, talán csak az utóbbi 10-15 évben (élettapasztalataim birtokában) jutottam el teljes mértékben oda, hogy a történésekben az ÜZENETET keresem. Úgy gondolom, a kellemetlenségek IS részei a karmámban kijelölt útnak, s azóta igen nagy belső béke uralkodik bennem.


Szégyellem, de nem tudom ki volt az az ember (azt hiszem egy szentté avatott emberről van szó), aki azt kívánta az Istentől, hogy segítsen neki elfogadni azokat a dolgokat, ami ellen nem tud tenni, ha meg olyan dolog történik, amiben a JÓ érdekében tenni tud, akkor adjon az Isten neki erőt és akaratot, hogy megtegye azt.


Fel a fejjel! Az idegeskedés PÓTCSELEKVÉS, az embernek egy alibi: addig sem kell a MEGOLDÁS-sal foglalkoznia...

2012. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Állj neki gyúrni, forgasd abba az energiádat.
2012. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem meditálok de elfojtom az érzéseim és nem kávézok de nagyon keveset alszok
2013. jan. 7. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!