Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mindig nagyon ideges vagyok...

Mindig nagyon ideges vagyok és olykor mindenkit meütnék mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha meutod oket azzal semmi baj!
2012. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit akarsz műteni?
2012. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Antimod ***** válasza:
Stresszkezelési technikát kell találnod, amivel levezeted a feszültséget. Tudod, mitől vagy ideges? Első lépésként arra kell rájönnöd, is kikerülnöd legközelebb az olyan helyzetet, ha lehetséges. A benned fortyogó düh rád nézve nagyon káros, mert rombolja a szervezetedet - akkor is, ha nem ütsz meg senkit. Olyan, mintha állandóan magadat ütnéd.
2012. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Loller ***** válasza:

Pszichológiai gondok lehetnek.

- Túl stresszes vagy és ezt nem tudod levezetni.

- A környezetedben lévő emberek irritálnak.


Ne gondolj bele rosszakat. Sok emberrel előfordul ha olyan emberekkel van akiket nem igazán szeret, vagy pusztán taszítja a személyiségük. Amennyiben stresszes vagy mostanába, meditálj, igyál teát, pihenj egy kicsit, és ha tudsz aludj sokat. - de sajnos sok minden okozhatja ezt.

2012. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenkit meg akarsz műteni, ha ideges vagy?
2012. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 schocko ***** válasza:
Menj el bokszolónak!
2012. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Feltételezem ha agykontroll kategóriába írsz, elvégezted a tanfolyamot. Mennyit relaxálsz/meditálsz naponta? A stresszesebb időszakokban én 3*15 percig is csinálom naponta.


Nekem is volt ilyen időszakom, a kávéról való leszokás sokat segített, főleg a délutáni kávé tett ingerlékennyé. Életem legjobb döntése volt, hogy leszoktam.


Ki szoktad fejezni az érzelmeidet? Vagy elfojtod? Nehezen bocsátasz meg embereknek? Könnyen megutálsz embereket? Érdemes elmerengeni magadon és felismerni, milyen pszichológiai okai lehetnek ennek. Keress fel szakembert, rengeteg normális, sikeres ember megy el pszichológushoz ha egy problémánál tanácsra van szüksége.

2012. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
egyél több sót
2012. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem sok benned az életenergia amit nem tudsz kiadni magadból, ezért javasolható valami jó sport. Másik dolog: a mai világ elég stresszes, mindenhonnan a negatív hírek, nem csoda ha sokkolják az embert. Ne nézz ilyen filmeket, ne hallgass zajos zenét, kerülj minden idegesítő dolgot, mert lassan több van belőle, mint a megnyugtatóból. A vallásgyakorlás is nagyon hatékony.
2012. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!