Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nyelvtanulás alfában?

Nyelvtanulás alfában?

Figyelt kérdés

Ma azzal állítottak meg az állásbörzén, hogy tudnak nekem egy nagyon jó nyelvtanfolyamot: alfában, félig alva lennék, és így tökéletesen meg tudnak tanítani angolul.

Szerintetek is átverés?


2012. szept. 26. 21:05
 1/5 nagylzs ***** válasza:
74%

Az egész biztos hogy nem tudsz tökéletesen megtanulni angolul. A helyes kiejtést gyakorolni kell. Angolban vannak olyan hangok amik első hallásra hasonlítanak egy magyar betűhanghoz, de valójában különböznek tőle. Ezeket csak úgy tudod megtanulni, ha gyakorlod a szavak kimondását (!) amit álmodban nem igazán tudsz ugye?


A szavak félálomban tanulása nem a leghatékonyabb módszer. Talán hasznos kiegészítője lehet a kemény napközbeni tanulásnak. :-)

2012. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a fickót, aki kitalálta. Elég elvarázsolt figura, ő tanított kanalat hajlítani :)


Viccet félretéve itt olvashatsz utána:

[link]


Az alapötlet nem hülyeség, de én nem vágnék bele. Félteném az agytekervényeimet :)

2012. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Angolul inkább Angliában tudsz megtanulni. Vagy nyelvórán. A beszélt nyelvek nem csak szavak és nyelvtan együttese, de még kiejtés is. Ez félálomban, hallgatás útján biztosan nem megy. Esetleg úgy, mint Arany, aki Shakespeare-t fordított, de az angol követséggel nem tudott beszélni.
2012. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Én omegában szoktam,meg közben lebegek is.
2012. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az agykontrollos nyevltanulás, alfában.

Végeztem tanfolyamot, 3 nyelven beszélek folyékonyan:) Teljesen működik, csak tudni kell a technikát.

2012. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!