Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Honnan tudni, hogy már alfában...

Honnan tudni, hogy már alfában vagyok? Mit kell érezni? Az baj, ha hallom kintről pl az autók hangját?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 20:39
 1/5 rajcziz ***** válasza:
100%
Alfába lenni nem jelenti azt, hogy teljesen kizárod a külvilágot (bár ez is megoldható, de egyáltalán nem javasolt). Ha kellemesen érzed magad, laza vagy, az elméd lecsendesült, akkor elérted az alfát. Mindenki másképp érzékeli, ezt neked kell kitapasztalnod.
2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 10inchhero ***** válasza:
2%
onnan tudod (azaz mások tudják rólad), hogy a földön fetrengsz félálomban, rosszabb esetben a saját hányásodban. Remélem tudtam segíteni
2012. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pietrosol ***** válasza:
8%

Amennyiben ezt látod alfában vagy!


[link]

2012. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en onnan tudom, hogy ellazultam, es gondolatban amit elkepzelek, ugy erzekelem, mintha valos lenne... Vagy is a kepzelet beli kepek szinesek... Ja, es ha vizualizaltam, akkor altalaban az alfa allapotban levok jottek eddig be
2012. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem baj, ha hallod az autók hangját, csak ne legyen nagyon hangos (csukd be az ablakot).

ha alfában vagy, azt onnan tudod, hogy olyan érzésed van, mintha lebegnél.

2012. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!