Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a "Titok"?

Mi a "Titok"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:39
1 2
 11/13 Bágyi Éva válasza:
100%
A válasz egyszerű:Amit csak te tudsz.
2011. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye nem létezik kipróbáltam,hittem benne stb

A vonzás törvénye bevált annak aki ezt ki találta.Azt kívánta,hogy legyen milliomos majd tett érte írt egy k* jó könyvet + egy jó történet hozzá hogy elhiggyék az emberek amit majd olvasni fognak.Aztán eladta ,pár milla embernek,gondolj csak bele,ha azt a könyvet eladja 1 millió embernek 25 Euróért akkor az neki már 25 000 000 Euró vagyon.A könyv írója azért lett ilyen sikeres mert sikerült neki egy nagyon hihetőt összedobnia egy k* jó történettel,hogy régen harcoltak ezért a tudásért ami a könyvben van bla bla.

Megértem megnézted a filmet utána fellángoltál ahogy én is.De a fellángolás elmúlik majd és meglátod amit te a vonzás törvényének hiszel az valami teljesen más végett történt meg. Pl. Tettél érte vagy növelted az esélyeidet afelé,hogy kívánt dolog beteljesüljön,és a fellángolásod miatt egy megtörtént dolgot elkönyveled a vonzás törvényének.A könyv írója olyan emberek miatt vált gazdaggá mint amilyen te vagy.

2011. okt. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyan az mint a :segíts magadon az isten is megsegít típusú bla-bla
2011. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!